Opinie o Nas

Najczęściej kupowane

Termometry bezrtęciowe 


Szklane termometry bezrtęciowe to bezpieczny pomiar temperatury w domu. Zwolennicy używania tradycyjnych, szklanych egzemplarzy z podziałką będą szczególnie zadowoleni z ich działania. Termometry nie zawierają rtęci, która została wycofana kilka lat temu z aptek. Zamiast niej w szklanych rurkach znajdują się bezpieczne i nietoksyczne substancje,...

Szklane termometry bezrtęciowe to bezpieczny pomiar temperatury w domu. Zwolennicy używania tradycyjnych, szklanych egzemplarzy z podziałką będą szczególnie zadowoleni z ich działania. Termometry nie zawierają rtęci, która została wycofana kilka lat temu z aptek. Zamiast niej w szklanych rurkach znajdują się bezpieczne i nietoksyczne substancje, które zachowują się podobnie (reagują na zmianę temperatury), jednak w przeciwieństwie do niej nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Termometry bezrtęciowe nie posiadają wewnątrz żadnej elektroniki, a zatem nie potrzebują zasilania elektrycznego ani baterii do prawidłowego działania, dlatego sprawdzą się zarówno w domu, jak i na biwakach, wyjazdach i wycieczkach. Są łatwe w czyszczeniu, utrzymanie ich higieny jest bardzo proste, nie ma obawy zalania ważnych elementów. Termometr można nosić przy sobie nie martwiąc się, że przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Konstrukcja termometrów i zasada działania czyni je jednymi z najbardziej precyzyjnych na rynku.

Więcej
 • Termometr bezrtęciowy Intec GA-01
  12,00 zł W magazynie
  Termometr bezrtęciowy Intec GA-01

  Termometr posiada cechy tradycyjnego termometru do mierzenia temperatury u ludzi. Nie zawiera rtęci, nie posiada elektroniki, a więc również baterii. Dzięki temu jest bardzo ekologiczny i można go używać przez bardzo długi czas.W celu ułatwienia strząśnięcia słupka cieczy, jest zapakowany w specjalne etui, co również chroni go przed zniszczeniem.

  12,00 zł
  1 Recenzje
  W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji