KUP PRZEZ

OUTLET

Dział outlet powstał z myślą o klientach, którzy szukają sprzętu, urządzeń i akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. Regularnie umieszczamy tutaj wszystkie te produkty, które pochodzą z końcówek serii i są objęte wyprzedażą. Wszystkie z nich to w pełni wartościowe towary, które można nabyć w niższej cenie. W naszym asortymencie znajdują się produkty najlepszej jakości, które podniosą komfort życia, pomogą w pielęgnacji ciała, a także ułatwią diagnostykę czy aplikację leków. Oferta obejmuje produkty medyczne, a także idealne do ćwiczeń, relaksu, aromaterapii, przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Polecamy oczyszczacze do powietrza, nawilżacze, inhalatory, termometry, ciśnieniomierze, przyrządy do ćwiczeń, relaksujące masażery, koce i ogrzewacze elektryczne, designerskie aparaty do aromaterapii, urządzenia do domowej mezoterapii i wiele innych przydatnych akcesoriów, które podniosą komfort życia. Tutaj każdy znajdzie sprzęt odpowiadający na jego potrzeby. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualnej oferty.

Aktywne filtry

Koc grzewczy dla dwojga to idealna podkładka grzejąca, niezastąpiona na zimne i deszczowe popołudnia. Nagrzewa się w jedyne 30 minut i zużywa zaledwie 75 wat. Wełniany wierzch kocyka sprawia, że jest przyjemny w dotyku i wygodny do prania. Posiada trzy poziomy regulacji temperatury, z możliwością indywidualnego regulowania po obu stronach koca.

Aspirator elektroniczny Lanaform Baby Nose Vacuum polecany jest usuwania wydzieliny z dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci. Dzieci w wieku do 3 lat nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa z wydzieliny, która zbiera się w jamie nosowej podczas przeziębienia jak również w przebiegu alergii, stanowiąc doskonałą pożywkę dla bakterii i prowadząc w efekcie do powikłań chorobowych.

Czy bielizna wyszczuplająca może być seksi? Legginsy wyszczuplające Lanaform Facility łączą w sobie najlepsze cechy spodenek sportowych oraz bielizny modelującej. Atrakcyjny wygląd to jednak nie najważniejszy aspekt tego modelu. Dzięki zastosowaniu specjalnej trójwarstwowej tkaniny, materiał delikatnie masuje skórę podczas normalnych ruchów, podwyższając tym samym miejscową temperaturę ciała i przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej.