Dla Dzieci

Dzieci wymagają naszej szczególnej opieki. Nie potrafią jeszcze zadbać o siebie, dlatego potrzebują tak wiele uwagi. Dobrze wiemy, jak ważne jest otaczanie maluszków należytą opieką medyczną, pielęgnowanie i sprawne diagnozowanie. Właśnie dlatego stworzyliśmy dział w całości poświęcony zdrowiu i opiece nad najmłodszymi. W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju urządzenia i akcesoria, dzięki którym troska o pociechy stanie się dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza. W szczególności polecamy wszystkie urządzenia, które pomogą w należytej i szybkiej diagnostyce, dzięki której opiekun będzie mógł w porę zareagować na ewentualne nieprawidłowości. W naszym asortymencie znajdują się również wagi dla noworodków, dzięki którym będziecie mogli kontrolować przyrost masy dziecka; termometry elektroniczne błyskawicznie pokazujące wynik pomiaru oraz inne urządzenia i akcesoria potrzebne do pielęgnacji i diagnostyki dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą oraz opisami poszczególnych produktów.

Aktywne filtry

Aspirator elektroniczny Lanaform Baby Nose Vacuum polecany jest usuwania wydzieliny z dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci. Dzieci w wieku do 3 lat nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa z wydzieliny, która zbiera się w jamie nosowej podczas przeziębienia jak również w przebiegu alergii, stanowiąc doskonałą pożywkę dla bakterii i prowadząc w efekcie do powikłań chorobowych.

Waga dla dzieci i noworodków pozwoli na pełną kontrolę nad prawidłowym rozwojem Twojego dziecka. W okresie niemowlęcym bardzo ważne jest, by na bieżąco kontrolować wagę dziecka. Przy użyciu tradycyjnych metod nie jest to jednak proste zadanie. Waga dla dzieci i noworodków Intec BS-500 ułatwia proces codziennego ważenia, niweluje błędy spowodowane ruchami malucha, a dzięki wklęsłej powierzchni może służyć również jako przewijak.