Opinie o Nas

Promocje

Najczęściej kupowane

Tu kupisz na raty PayU

Oczyszczacze powietrza 

Mieszkanie w pobliżu ruchliwych ulic wpływa znacząco na jakość powietrza w domu. W miastach dużym problemem staje się zanieczyszczenie, unoszący się kurz, pył, a także sadza wydostającą się z kominów i niesiona wraz z dymem z pieców. W takich miejscach rekomendowane jest używanie zaawansowanych technicznie urządzeń, które skutecznie usuną z powi...

Mieszkanie w pobliżu ruchliwych ulic wpływa znacząco na jakość powietrza w domu. W miastach dużym problemem staje się zanieczyszczenie, unoszący się kurz, pył, a także sadza wydostającą się z kominów i niesiona wraz z dymem z pieców. W takich miejscach rekomendowane jest używanie zaawansowanych technicznie urządzeń, które skutecznie usuną z powietrza negatywne czynniki. Oczyszczacze powietrza pozostawiają w pomieszczeniu świeże i czyste powietrze. Usuwają z niego drobne i większe cząstki, kurz, czynniki uczulające – nawet takie, które są w naszym domu przez cały czas, np. zwierzęcą sierść i roztocza. Urządzenia pomogą nawet pozbyć się wirusów, fruwających zarodników grzybów, pleśni, a nawet nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego. Z tego względu sprzedawane przez nas oczyszczacze powietrza są dla alergików idealnym rozwiązaniem.

Oczyszczone i rześkie powietrze znacznie podwyższa komfort życia. Oddychanie staje się przyjemne, znikają dolegliwości ze strony układu oddechowego, zmniejszają się objawy alergii, a nawet astmy, znika łzawienie i suchość oczu. Używanie oczyszczaczy powietrza jest polecane szczególnie w przypadku małych dzieci – alergików.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów