Nawilżacze parowe

Nawilżacze parowe zadbają o jakość powietrza w każdym mieszkaniu. Urządzenia odznaczają się nowoczesnym wyglądem, dlatego dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu. Nawilżacze wyposażone są w pojemnik, do którego należy nalać wodę. Następnie woda jest podgrzewana i uwalniana w formie ciepłej, sterylnej mgiełki. Urządzenia polecane są szczególnie do pokojów dziecięcych. Podgrzewanie wody eliminuje ewentualne bakterie. Powietrze w domu staje się nawilżone, oczyszczone z drobnoustrojów i kurzu. Jego jakość jest bardzo istotna dla funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jeżeli powietrze ma słabą jakość, maleje komfort życia –   pojawiają się dolegliwości ze strony układu oddechowego, przewlekły kaszel, a nawet alergie i osłabienie układu immunologicznego. Jakość powietrza ma również wpływ na stan skóry i wygląd włosów. Poziom nawilżenia spada zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy rozpoczyna się sezon grzewczy. Właśnie w tym czasie szczególnie powinniśmy używać nawilżaczy, które przywrócą komfort oddychania.

Nawilżacze parowe

Aktywne filtry

Wygodny, wielofunkcyjny i wydajny nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450 to rozwiązanie idealne dla alergików, rodzin z dziećmi i osób borykających się z problemem suchego powietrza w mieszkaniu. Para o temperaturze zbliżonej do ludzkiego ciała, pozbawiona zanieczyszczeń i bakterii tworzy we wnętrzu pomieszczenia przyjazne, zdrowe środowisko. Nawilżacz parowy jest prosty w obsłudze, posiada cyfrowy panel z funkcjami inteligentnej pracy i nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 60m2.  

Nawilżacz parowy Steam humidifier S250

0 Oceny
Cena 799,00 zł

Nawilżacz posiada możliwość regulacji temperatury pary, oraz aplikacji olejków zapachowych, które wdychane wraz z pozbawioną bakterii parą wodną ułatwiają walkę z infekcjami. Urządzenie sterowane jest za pomocą cyfrowego wyświetlacza LED z polem dotykowym i poziomem wilgotności. Boneco S250 posiada funkcję samoczyszczenia. Ważną zaletą jest wbudowany czujnik poziomu wody - urządzenie wyłączy się automatycznie przy niskim stanie wody.

To wygodny w obsłudze, prosty, ale wydajny nawilżacz parowy, który zapewni przyjemne środowisko do życia całej rodzinie. Optymalnie nawilża i wypełnia pomieszczenie sterylnie czystym powietrzem. Woda doprowadzona do wrzenia przeistacza się w pozbawioną bakterii i minerałów parę, a wbudowany wentylator schładza ją, dzięki czemu ulatnia się już w postaci mgiełki o przyjemnej temperaturze dla ciała. BONECO S200 obsługuje się za pomocą prostego i wygodnego pokrętła.