Lista produktów marki AIRKOMFORT

Nowoczesne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Airkomfort to odpowiedni wybór dla osób, które przykładają uwagę do tego, jakim powietrzem oddychają w domu. Dzięki prezentowanej technologii można mieć kontrolę nad ilością zanieczyszczeń w swojej prywatnej przestrzeni lub też w biurze. Oczyszczacz powietrza dla alergika Airkomfort charakteryzuje się szeregiem dedykowanych funkcji, a wysoki poziom filtracji sprawia, że przestrzeń staje się bezpieczniejsza. Urządzenie eliminuje te zanieczyszczania z powietrza, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Akcesoria do oczyszczaczy powietrza dostępne na zdrowiewmodzie.pl takie jak na przykład filtry HEPA pozwalają osiągać najwyższe możliwe parametry. Oczyszczacze powietrza Airkomfort dedykowane są przede wszystkim na terenach, w których odnotowywany jest wysoki poziom smogu, który może zwiększać ryzyko chorób układu krążenia i oddechowego. Poza funkcją oczyszczania, urządzenia Airkomfort jonizują powietrze i sprawiają, że staje się ono bezpieczniejsze także dla dzieci, alergików i osób starszych. Jony wpływają na prawidłową przemianę materii, samopoczucie oraz zdrowie, a najwięcej ich znajduje się w lasach, w górach, w pobliżu wodospadów i nad morzem. Popularne nawilżacze ultradźwiękowe Airkomfort zapewniają optymalne nawilżenie w biurze lub w domu, a tym samym poprawiają samopoczucie, jakość snu, tworzą też warunki niesprzyjające rozwojowi bakterii i wirusów. Urządzania Airkomfort są dostosowane do potrzeb użytkowników. Dzięki rozbudowanym systemom filtracji są bezpieczne, zapewniają zdrowe i czyste powietrze, a możliwość sterowania za pomocą funkcjonalnej aplikacji ułatwia codzienną obsługę. Zapraszamy do poznania wszystkich urządzeń Airkomfort!

Ultradźwiękowy nawilżacz UH-01 oraz Oczyszczacz powietrza Airkomfort AC-05 to połączenie niemieckiej jakości z przystępną ceną w walce z suchym i zanieczyszczonym powietrzem oraz jego niekorzystnym wpływem na nasze samopoczucie i zdrowie. 

Zestaw Nawilżacz ultradźwiękowy AIRKOMFORT UH-01 + Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05.

Nawilżacz AIRKOMFORT UH-01 to niewielkie, ergonomicznie wykonane i łatwe w obsłudze urządzenie do utrzymywania odpowiedniego nawilżenia w pomieszczeniach do 25 m2. Ultradźwiękowy nawilżacz UH-01 to połączenie niemieckiej jakości z przystępną ceną w walce z suchym powietrzem i jego niekorzystnym wpływem na nasze samopoczucie i zdrowie. 

GRATIS do zamówienia - Naturalny OLEJEK ETERYCZNY ŚWIERKOWY (z igieł) - Avicenna, 7ml.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05

1 Oceny
Cena 469,00 zł

AIRKOMFORT AC-05 to nowoczesny, prosty w obsłudze, niemiecki oczyszczacz powietrza, który jednocześnie oczyszcza i jonizuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2. Doskonale sprawdzi się w domu – w sypialni, pokoju dziecięcym lub salonie, w biurze, restauracji, przedszkolu lub poczekalni. Szczególnie polecany dla alergików oraz osób narażonych na smog i kurz. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa RoHS i CE.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05
  • Obniżka

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05 + GRATIS...

0 Oceny
Cena podstawowa 469,00 zł Cena 399,00 zł

AIRKOMFORT AC-05 to nowoczesny, prosty w obsłudze, niemiecki oczyszczacz powietrza, który jednocześnie oczyszcza i jonizuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2.

Doskonale sprawdzi się w domu – w sypialni, pokoju dziecięcym lub salonie, w biurze, restauracji, przedszkolu lub poczekalni. Szczególnie polecany dla alergików oraz osób narażonych na smog i kurz. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa RoHS i CE.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08

1 Oceny
Cena 2 399,00 zł

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia, pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy czy formaldehydów. Dodatkowo jakość powietrza poprawia wbudowany jonizator.

Urządzenie idealne dla dzieci i alergików. Wygodne w obsłudze za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.