Lista produktów marki AIRKOMFORT

Ultradźwiękowy nawilżacz UH-01 oraz Oczyszczacz powietrza Airkomfort AC-05 to połączenie niemieckiej jakości z przystępną ceną w walce z suchym i zanieczyszczonym powietrzem oraz jego niekorzystnym wpływem na nasze samopoczucie i zdrowie. 

Zestaw Nawilżacz ultradźwiękowy AIRKOMFORT UH-01 + Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05.

Nawilżacz ultradźwiękowy...
  • Obniżka

Nawilżacz ultradźwiękowy AIRKOMFORT UH-01 GRATIS...

0 Oceny
Cena podstawowa 149,00 zł Cena 99,00 zł

Nawilżacz AIRKOMFORT UH-01 to niewielkie, ergonomicznie wykonane i łatwe w obsłudze urządzenie do utrzymywania odpowiedniego nawilżenia w pomieszczeniach do 25 m2. Ultradźwiękowy nawilżacz UH-01 to połączenie niemieckiej jakości z przystępną ceną w walce z suchym powietrzem i jego niekorzystnym wpływem na nasze samopoczucie i zdrowie. 

GRATIS do zamówienia - Naturalny OLEJEK ETERYCZNY ŚWIERKOWY (z igieł) - Avicenna, 7ml.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05

1 Oceny
Cena 469,00 zł

AIRKOMFORT AC-05 to nowoczesny, prosty w obsłudze, niemiecki oczyszczacz powietrza, który jednocześnie oczyszcza i jonizuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2. Doskonale sprawdzi się w domu – w sypialni, pokoju dziecięcym lub salonie, w biurze, restauracji, przedszkolu lub poczekalni. Szczególnie polecany dla alergików oraz osób narażonych na smog i kurz. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa RoHS i CE.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05
  • Obniżka

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05 + GRATIS...

0 Oceny
Cena podstawowa 469,00 zł Cena 399,00 zł

AIRKOMFORT AC-05 to nowoczesny, prosty w obsłudze, niemiecki oczyszczacz powietrza, który jednocześnie oczyszcza i jonizuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2.

Doskonale sprawdzi się w domu – w sypialni, pokoju dziecięcym lub salonie, w biurze, restauracji, przedszkolu lub poczekalni. Szczególnie polecany dla alergików oraz osób narażonych na smog i kurz. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa RoHS i CE.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08

1 Oceny
Cena 2 399,00 zł

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia, pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy czy formaldehydów. Dodatkowo jakość powietrza poprawia wbudowany jonizator.

Urządzenie idealne dla dzieci i alergików. Wygodne w obsłudze za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.