Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-40
  • Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-40

Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-40

79,00 zł
INTEC
1313
Ilość
W magazynie

Opis

Intec U-40 to nowoczesny, nadgarstkowy ciśnieniomierz cyfrowy, który zapamiętuje aż po 60 ostatnich pomiarów dwóch osób, przypominając jednocześnie dokładną datę i godzinę mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna. Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-40 jest chętnie wybierany do zastosowania w domu jak również w placówkach medycznych.

Urządzenie jest w pełni automatyczne, precyzyjne, szybkie, lekkie, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością zmieści się w torebce lub samochodowym schowku. 

Prezentowany ciśnieniomierz jest przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku dorosłych. Wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru – oscylacje tworzone przez tętno i przekazywane przez mankiet są zapisywane i analizowane przez mikroprocesor.

Urządzenie posiada dodatkowe funkcje, które wskażą jak sklasyfikowano zmierzone ciśnienie ze standardami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), a także czy pacjent ma nieregularne bicie serca, zwane w uproszczeniu arytmią. Wszystkie dane wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Aparaty marki Intec charakteryzują się niezawodnością, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i ergonomią w rozsądnej cenie.

Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-40 jest chętnie wybierany do zastosowania w domu jak również w placówkach medycznych.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Polecamy także pozostałe ciśnieniomierze elektroniczne z naszej oferty!

Zasilanie
2 baterie alkaliczne typu AAA
Zakres pomiaru
Ciśnienie skurczowe: 60 - 280 mmHgCiśnienie rozkurczowe: 30 - 200 mmHgWahania: ± 3 mmHgPuls: 30 -180 uderzeń na minutęWahania: ± 5 %
Automatyczne wyłączenie
po 3 min.
Pamięć
2 x 60 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników
Waga
132 g (z bateriami), 110 g (bez baterii)
Inne
Wymiary mankietu: ok. 75 x 300 mm pasuje do nadgarstka o obwodzie 13,5 - 21,5 cm
Wymiary
85 x 62 x 25 mm