Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP
  • Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP

Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP

199,00 zł
INTEC
Ilość
W magazynie

Opis

Nowy cyfrowy ciśnieniomierz INTEC U150BP stosuje metodę oscylometryczną pomiaru ciśnienia krwi. Oznacza to, że urządzenie wykrywa ruch w tętnicy ramiennej i podaje jego odczyt w formie cyfrowej. Urządzenie współpracuje również z aplikacją Carnalife LITE.

Funkcjonalny ciśnieniomierz naramienny jest niezastąpionym urządzeniem w domach oraz w placówkach medycznych. Jego kompaktowe wymiary oraz łatwość obsługi sprawiają, że sprawdza się na co dzień u osób powyżej 12 roku życia. Ciśnieniomierz naramienny, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, wyposażony jest w funkcję wykrywania arytmii oraz bezprzewodowe łącze z aplikacją Carnilife LITE, która pozwala monitorować ciśnienie krwi na smartfonie. To narzędzie dodatkowo wspomaga analizę danych oraz interpretację wyników.

Aplikacja pracuje w systemach Windows 10, Android, iOS zarówno online, jak i offline, co daje nieograniczony dostęp do pomiarów i pozwala przekazać je lekarzowi. Ciśnieniomierz naramienny ma pamięć 90 ostatnich wyników dla dwóch osób i czytelny wyświetlacz, z którego bez problemu będą mogły korzystać także osoby starsze. Urządzenie wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru, co gwarantuje jego sprawne i precyzyjne działanie. Wybierz ciśnieniomierz idealny dla siebie lub zrób prezent komuś bliskiemu.

Aplikacja działa zarówno online, jak i offline - dzięki temu wyniki mogą być kontrolowane przez lekarza z każdego miejsca na świecie, podobnie jak i pacjent, który będzie mógł przekazać wyniki swoich badań do konsultacji lekarskiej.

Ciśnieniomierz INTEC U150BP to urządzenie, które spełni wymagania wszystkich osób, ceniących sobie możliwość wykonania szybkiego i dokładnego pomiaru ciśnienia w celach diagnostycznych.

Cechy:

- funkcja wykrywania arytmii
- automatyczne wyłączanie po 3 minutach
- pamięć 2x90 pomiarów
- wbudowany wskaźnik klasyfikacji ciśnienia
- bezprzewodowe łącze z aplikacją Carnalife LITE
- wskaźnik wyczerpania baterii
- szeroki zakres mankietu (22-32 cm)
- możliwość podłączenia zasilacza
Polecamy także pozostałe ciśnieniomierze elektroniczne z naszej oferty!

Zasilanie
4 baterie AAA DC 1,5V
Metoda pomiaru
oscylometryczna
Zakres pomiaru
Ciśnienie: 0- 299 mmHg | Tętno: 40-199 uderzeń/min.
Dokładność
Ciśnienie: ± 3 mmHg | Tętno: ± 5% max
Pamięć
2x90 wartości pomiaru
Rozmiar mankietu
22-32 cm
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
136 x 76 x 22 mm
Waga
180 g (bez baterii)