• Obniżka
Ciśnieniomierz Automatyczny Naramienny Intec U100
Obniżka
  • Ciśnieniomierz Automatyczny Naramienny Intec U100

Ciśnieniomierz mówiący U100 + baterie gratis!!

96,75 zł
129,00 zł
INTEC
989
Ilość
W magazynie

Opis

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją mowy Intec U100 to niezastąpione wsparcie osób, które codziennie muszą mierzyć ciśnienie krwi oraz mają problem ze wzrokiem. Do badania nie potrzeba stetoskopu i manometru, dlatego z urządzenia z powodzeniem mogą korzystać osoby bez fachowych umiejętności. Model ten wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru – wykrywa ruch krwi w tętnicy ramiennej i podaje odczyt z dokładnością ± 3 mmHg.

To nowoczesne urządzenie medyczne jest bardzo proste w obsłudze, estetyczne i starannie wykonane, przez co nie tylko sprosta wszelkim oczekiwaniom, ale także posłuży przez wiele lat. Wszystkie zamieszczone oznaczenia są zgodne z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia, dzięki czemu interpretacja wyniku jest bezproblemowa.

Ciśnieniomierz Intec U100 pozwala na pomiar w zakresie 0-299 mmHg i tętna 40-199 uderzeń/min. Jego niewielkie gabaryty 13,2x10x4,5cm i waga w granicy ok. 219 g (bez baterii) pozwalają mieć go zawsze przy sobie, a wbudowana pamięć mieszcząca 2 bazy po 90 wyników ułatwia dostęp do archiwalnych badań.

Urządzenie wyposażono w duży czytelny wyświetlacz wielkości 7,2x5,6 cm oraz szereg opcji, takich jak: funkcja wykrywania arytmii, wskaźnik zużycia baterii czy wyświetlanie daty i godziny. Dużym atutem jest także komunikat głosowy, który po każdym pomiarze podaje w języku polskim jego wartość. Ciśnieniomierz działa na baterie, ma także opcjonalną możliwość zasilania dedykowanym zasilaczem.

Cechy:

  • Funkcja mowy - komunikat głosowy podający wartość pomiaru w języku polskim
  • Funkcja wykrywania arytmii
  • Duży rozmiar wyświetlacza 7,2x5,6 cm
  • Duże cyfry na całej wysokości wyświetlacza
  • Wskaźnik zużycia baterii
  • Rzep na całej długości mankietu
  • Automatyczne wyłączenie po 3 minutach
  • Wyświetlanie daty i godziny

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Klara
2019-03-19
Polecam:

Model kupiłam dla mamy z okazji Dnia Matki. Mama już nie musi się zastanawiać czy jej ciśnienie jest na prawidłowym poziomie, ciśnieniomierz sam jej o tym mówi. <br /> Polecam

Napisz opinie

Zasilanie
4 x AA 6V, lub zasilacz
Metoda pomiaru
oscylometryczna
Zakres pomiaru
Ciśnienie: 0-299 mmHg, Tętno: 40-199 uderzeń/min
Dokładność
Ciśnienie: ± 3 mmHg, Tętno: ± 5% odczytu
Pompowanie powietrza
Automatyczne pompowanie powietrza (pompka)
Pamięć
2 x 90 wartości pomiaru
Rozmiar mankietu
23 - 33 cm
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
13,2 x 10 x 4,5 cm
Waga netto
219 g (bez baterii)
Wyposażenie standardowe
mankiet naramienny z wężykiem powietrznym, baterie
Wyposażenie opcjonalne
zasilacz