Opinie o Nas

Najczęściej kupowane

Tu kupisz na raty PayU

Porady zdrowiewmodzie.pl

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać dla alergika?

08.06.2018

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać dla alergika?

Zanieczyszczone powietrze to codzienność wielu polskich miast, miasteczek, a nawet wsi. Niestety, na unoszący się w powietrzu smog niewiele możemy poradzić, pozostaje zatem dbanie o utrzymanie jak najwyższej jakości powietrza we własnym domu. Jak to zrobić? Czy oczyszczacze powietrza przeznaczone do walki ze smogiem sprawdzą się również w przypadku osób cierpiących na alergie wziewne? W jakie oczyszczacze powietrza dla alergika warto inwestować, a jakiego sprzętu powinniśmy unikać?

Czytaj więcej »

Rodzaje inhalatorów

21.03.2018

Kalkulator dawek z inhalatorów siateczkowych Intec

Kalkulator dawek Inhalatorów INTEC pozwala na precyzyjne wyliczenie dawki leku, który zamierzamy podać pacjentowi.

Czytaj więcej »

Rodzaje inhalatorów

08.03.2018

Rodzaje Inhalatorów

Wyróżnia się 5 podstawowych rodzajów inhalatorów ze względu na wybrany roztwór leku i sposób podania go do dróg oddechowych.

Czytaj więcej »

22.02.2018

Jak prawidłowo wykonać inhalację?

W naszym poradniku znajdziecie technikę prawidłowego wykonania nebulizacji, dzięki której inhalacja będzie w 100% skuteczna, ponieważ lek dotrze do odpowiednich obszarów układu oddechowego.

Czytaj więcej »

10.01.2018

Dlaczego warto regularnie mierzyć ciśnienie tętnicze?

Dlaczego warto włączyć regularny pomiar ciśnienia do swoich rytuałów zdrowotnych i kto powinien to robić? Czym objawia się nadciśnienie i jak posługiwać się ciśnieniomierzem? Na te pytania odpowiadamy w naszym poradniku.

Czytaj więcej »

13.09.2017

Jak wybrać termometr dla dziecka?

Zmierzenie temperatury u dziecka może czasem być nie lada wyzwaniem, kiedy te nie potrafią spokojnie wyleżeć z termometrem w ustach czy pod pachą. Po jaki więc termometr sięgnąć, by z jednej strony zapewnić maluchowi wygodę, a z drugiej, abyśmy otrzymali precyzyjny pomiar?

Czytaj więcej »

18.05.2017

Jak wybrać inhalator dla dzieci?

W przypadku schorzeń dróg oddechowych u dzieci coraz powszechniejsze staje się kuracja przy użyciu inhalatorów. Co sprawia, że metoda ta jest skuteczna przy leczeniu kataru, zapalenia płuc czy alergii? Jak wybrać odpowiedni inhalator dla dziecka? Podpowiadamy w naszym poradniku.

Czytaj więcej »