Inhalatory

Inhalacja to jedna z metod zapobiegania i leczenia schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, która polega na wdychaniu środków leczniczych w postaci aerozolu. Tego typu terapia stosowana jest w leczeniu różnych schorzeń, np. astmy, chorób alergicznych, przeziębienia, zapalenia zatok, oskrzeli, płuc, przewlekłego kaszlu. W terapii używa się inhalatorów, które zamieniają substancje lecznicze w aerozol. Stosowanie tych urządzeń ma szereg zalet - środek leczniczy znacznie szybciej i precyzyjniej dociera do miejsca chorobotwórczo zmienionego, działanie leku jest intensywniejsze, a to oznacza, że potrzebna ilość medykamentu jest znacznie mniejsza niż w przypadku zażywania doustnego, a nawet żylnego, co w konsekwencji przekłada się na niższy koszt leczenia. Terapia wykorzystująca inhalatory minimalizuje również efekty uboczne stosowania leków. Inhalatory można stosować również profilaktycznie z wykorzystaniem soli fizjologicznej, co upłynnia zalegającą wydzielinę w oskrzelach i regeneruje nabłonek. Posiadamy w ofercie inhalatory tłokowe i siateczkowe, w tym inhalatory dla dzieci, które stanowią łatwy, prosty i bezbolesny sposób na podanie leku maluszkowi. Dodatkowo, w sklepie Zdrowie w Modzie możesz zaopatrzyć się w akcesoria do inhalatorów.

Active filters

Inhalator Tłokowy Intec Pingwin zaprojektowany został głównie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oryginalny design połączono tutaj z funkcjonalnością klasycznego produktu medycznego, przez co aplikacja odpowiednich leków dzieciom nie będzie dla nich traumatyczna czy nieprzyjemna bowiem inhalator w kształcie wesołego pingwina skutecznie odciągnie ich uwagę od wykonywanych czynności.

Zestaw zawiera także specjalną przystawkę w kształcie smoczka przeznaczoną do inhalacji niemowląt.

Inhalator Tłokowy Intec Cirro

0 Review(s)
Price PLN138.80

Inhalator kompresowo-tłokowy Intec Cirro to urządzenie medyczne niezastąpione w leczeniu  przewlekłych chorób układu oddechowego, a także do podawania wszelkich leków wziewnych. Model wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ułatwiającymi jego używanie. 

Bogate, wymienne wyposażenie umożliwia korzystanie z produktu wielu osobom w różnym wieku – także niemowlętom i dzieciom.