Akcesoria do inhalatorów

Inhalatory to urządzenia, które służą do aplikowania wziewnych środków leczniczych. Inhalatory zamieniają lek w aerozol, który jest wówczas łatwiejszy do podania. Tak podany medykament dociera do różnych miejsc układu oddechowego – od oskrzeli po wszystkie pęcherzyki płucne. Taka forma aplikowania jest rekomendowana zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dostępne na rynku urządzenia to inhalatory tłokowe, w tym inhalatory siateczkowe, a także ultradźwiękowe oraz inhalatory dla dzieci. Znajdujące się w tej kategorii akcesoria do inhalatorów są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Niektóre części wymagają regularnej wymiany, np. filtry do inhalatorów i maski do inhalatorów. W naszej ofercie znajdują się również całe zestawy do inhalacji, w skład których wchodzą maski do inhalatorów, nebulizatory i przewody powietrza. Akcesoria posiadają różną wielkość, dlatego bez problemu można wyposażyć też inhalator dla dzieci. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Active filters

Zestaw do inhalatorów Intec dla dzieci

0 Review(s)
Price PLN29.00

Zestaw do inhalatorów marki Intec w modelach Velum, Pileo, Pingwin oraz Cirro. W skład zestawu wchodzi:

  • Maska dla dzieci
  • Przewód powietrza
  • Nebulizator Intec Pro
  • Końcówka/Łącznik, za pomocą którego można podłączyć pełną maskę silikonową

Maska silikonowa Intec, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu. Jej anatomiczny kształt sprawia, że idealnie przylega do twarzy. Dostępna jest w różnych rozmiarach: dla niemowląt, dzieci i dorosłych.  Jest antyalergiczna, gdyż w składzie nie zawiera lateksu, jest bez dodatkowych otworów. Maska przeznaczona jest do inhalatora Intec TWISTER MESH.

Maseczki medyczne...
  • Reduced price

Maseczki medyczne chirurgiczne jednorazowe...

0 Review(s)
Regular price PLN160.00 Price PLN30.00

Maseczka medyczna, trzywarstwowa zaprojektowana z wysokiej jakości materiału. Dedykowana są głównie dla personelu medycznego, ze względu na swoją trwałość i efektywność filtracji na poziomie 99,7%. Maseczka była przetestowana dwoma metodami ASTM F2299 oraz ASTM F2101.