Akcesoria do ciśnieniomierzy

Dział ten oferuje akcesoria do ciśnieniomierzy, które są niezbędne do poprawnego działania aparatów. Wśród nich znajdują się zapasowe mankiety, baloniki do pompowania mankietów, zasilacze i inne akcesoria. Problemy z układem krwionośnym mogą uaktywnić się w każdym wieku. Ryzyko wystąpienia nadciśnienia i niedociśnienia rośnie wraz z upływem lat, może pojawić się także w wyniku nieodpowiedniej diety, palenia papierosów i siedzącego trybu życia. Dlatego tak ważne jest systematyczne kontrolowanie ciśnienia krwi. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko wykryć chorobę i nie dopuścić do jej rozwoju. Badanie ciśnienia krwi można przeprowadzać w warunkach domowych. Do tego celu służą ciśnieniomierze, które dokonują pomiaru w szybki i bezbolesny sposób. Ze względu na konstrukcję i sposób działania aparaty dzieli się na: ciśnieniomierze elektroniczne, sprężynowe i rtęciowe. Drugi podział dotyczy miejsca prowadzenia pomiaru – pod tym względem urządzenia podzielone są na ciśnieniomierze mechaniczne - naramienne i nadgarstkowe.

Active filters

Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100

0 Review(s)
Price PLN15.00

Prosty w obsłudze i funkcjonalny stetoskop jednogłowicowy, będący idealnym kompromisem stosunku jakości do ceny. Jest to instrument przeznaczony do podstawowej diagnostyki internistycznej, znajdujący zastosowanie w placówkach zdrowia oraz u osób prywatnych, poszukujących lepszego stetoskopu niż te najtańsze, dostępne na rynku. Urządzenie umożliwia pomiar ciśnienia z zastosowaniem ciśnieniomierza mankietowego, nasłuch tonów serca, szmerów płucnych oraz perystaltyki jelit.

Wysokiej jakości narzędzie diagnostyczne, zapewniające doskonałą słyszalność tonów niskich i wysokich. Stetoskop dwugłowicowy ST-200 przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek, ale bardzo dobrze sprawdzi się również w domowych warunkach. Stetoskop został wyposażony w obrotową głowicę oraz trzy wymienne końcówki – małą, średnią i dużą. Umożliwia osłuchiwanie tonów i szmerów sercowych, szmerów oddechowych i badanie perystaltyki jelit.