Ciśnieniomierze nadgarstkowe

Ciśnieniomierze nadgarstkowe to urządzenia, które nie wymagają stosowania stetoskopu i charakteryzują się prostą obsługą. Ciśnieniomierze elektroniczne są również bardzo szybkie - podają wynik w bardzo krótkim czasie. W zależności od modelu mogą zapamiętywać określone wyniki, np. ciśnienie rozkurczowe, skurczowe, wartość tętna oraz wskazywać inne parametry. Odznaczają się małymi wymiarami, posiadają mechanizm automatycznie pompujący powietrze w rękaw, mogą być również wyposażone w ręczną pompkę. Doskonałe do użytku domowego, ponieważ nie wymagają żadnej dodatkowej wiedzy - wystarczy wsunąć nadgarstek w rękaw i uruchomić urządzenie. Nie zawierają rtęci, są w pełni bezpieczne. W badaniu wykorzystywana jest oscylometryczna metoda pomiaru. Odczyt jest możliwy dzięki elektronicznym czujnikom ciśnienia, czyli przetwornikom. Wynik pojawia się na wyświetlaczu. W zależności od konkretnego modelu ciśnieniomierze mogą zapamiętywać od kilku pomiarów wzwyż, co ułatwia porównywanie uzyskanych wyników.

Active filters

Intec U-30 to nowoczesny, nadgarstkowy ciśnieniomierz cyfrowy, który zapamiętuje aż 120 ostatnich pomiarów, przypominając jednocześnie dokładną datę i godzinę mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna.

Urządzenie jest w pełni automatyczne, precyzyjne, szybkie, lekkie, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością zmieści się w torebce lub samochodowym schowku.

Polecamy także pozostałe ciśnieniomierze elektroniczne z naszej oferty!