Aromaterapia

Aromaterapia jest kuracją, podczas której wykorzystuje się dobroczynne działanie olejków eterycznych. Olejki wprowadzane są do organizmu poprzez układ oddechowy w czasie swobodnego wdychania lub inhalacji. Czasami stosuje się je w inny sposób, np. wcierając w skórę, poprzez stosowanie kompresów lub w trakcie kąpieli i masażu. Leczenie zapachem ma duże znaczenie dla zdrowia i może pomóc w wielu dolegliwościach, a także chronić przed wieloma z nich.

Dyfuzory do aromaterapia

Olejki wykazują różne działanie: bakteriobójcze, grzybobójcze, odprężające, relaksacyjne, rozkurczowe, antyseptyczne, rozgrzewające, uspokajające, pobudzające i wiele innych. Olejki są świetną formą uzupełnienia prowadzonej terapii. Do leczenia zapachem niezbędne są odpowiednie urządzenia do aromaterapii. Te niewielkie aparaty dostarczają zimną parę niosącą ze sobą cenną moc olejków eterycznych. Urządzenia są funkcjonalne, praktyczne, a jednocześnie odznaczają się świetnym designem. Będą stanowić ozdobę każdego salonu i sypialni, do których wprowadzą przyjemny i miły zapach.

Active filters

Dyfuzor olejków eterycznych Lanaform Moa
  • Reduced price

Dyfuzor olejków eterycznych Lanaform Moa

0 Review(s)
Regular price PLN219.00 Price PLN169.00

Dzięki swej eleganckiej i kojącej konstrukcji, dyfuzor zapachów „Moa“ tworzy zdrową i relaksującą atmosferę w Państwa domu. Zmieniając kolory, „Moa“ wytwarza delikatne i przyjemne ciepło, które łącząc się z właściwościami olejków eterycznych zapewnia Państwu doskonałą atmosferę na chwilę odprężenia.