Inhalatory dla dzieci

Inhalacja to najlepsza metoda leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych oraz zapobiegania rozwoju dolegliwości. W terapii stosowane są specjalne inhalatory dla dzieci siateczkowe lub tłokowe, które zamieniają lekarstwo w aerozol, czyli chmurę cząstek leczniczych. Aerozol jest wdychany przez pacjenta, gdzie dociera bezpośrednio do jego najgłębszych części układu oddechowego, co eliminuje konieczność stosowania wysokich dawek leków (jak ma to miejsce w aplikowaniu doustnym lub dożylnym). Z tego względu terapia aerozolami jest szczególnie polecana dzieciom. Inhalatory dla dzieci minimalizują powstawanie efektów ubocznych przyjmowania leków, dlatego to jedyne rozwiązanie dla małych pacjentów, którzy nie mogą brać leków ogólnoustrojowych. Inhalacje zalecane są w astmie, zapaleniu płuc, oskrzeli, alergii, zapaleniu zatok i przewlekłego kaszlu. Inhalatory dla dzieci mogą być również stosowane w czasie przeziębień do odblokowania zalegającej wydzieliny w oskrzelach i zatokach. Inhalatory są bardzo proste w obsłudze, stworzone z myślą o domowym użytku.

Dowiedz się z naszego poradnika, jak wybrać odpowiedni inhalator dla dzieci.

Active filters

Inhalator Tłokowy Intec Pingwin zaprojektowany został głównie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oryginalny design połączono tutaj z funkcjonalnością klasycznego produktu medycznego, przez co aplikacja odpowiednich leków dzieciom nie będzie dla nich traumatyczna czy nieprzyjemna bowiem inhalator w kształcie wesołego pingwina skutecznie odciągnie ich uwagę od wykonywanych czynności.

Zestaw zawiera także specjalną przystawkę w kształcie smoczka przeznaczoną do inhalacji niemowląt.

Inhalator Tłokowy Intec Cirro

0 Review(s)
Price PLN138.80

Inhalator kompresowo-tłokowy Intec Cirro to urządzenie medyczne niezastąpione w leczeniu  przewlekłych chorób układu oddechowego, a także do podawania wszelkich leków wziewnych. Model wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ułatwiającymi jego używanie. 

Bogate, wymienne wyposażenie umożliwia korzystanie z produktu wielu osobom w różnym wieku – także niemowlętom i dzieciom.