Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

Czyste powietrze poprawia nasze samopoczucie, wpływa pozytywnie na nastrój, koncentrację i ogólny stan zdrowia. Nie bez znaczenia jest również jego pozytywny wpływ na układ oddechowy. Powietrze w mieszkaniu wymaga dokładnego oczyszczania przez cały rok –  w okresie wiosennym problemem stają się pyłki i inne alergeny, roztocza, w zimowym zaś przesuszenie powietrza i kurz. Niska jakość powietrza sprzyja pojawianiu się alergii, duszności, kaszlu, kataru i wielu innych uciążliwych dolegliwości. Warto zatem stosować w swoim otoczeniu oczyszczacze powietrza dla alergika. Te niewielkie urządzenia potrafią skutecznie usuwać z powietrza wszystkie zanieczyszczenia, pyłki roślinne, sadzę, kurz, roztocza, bakterie, drobnoustroje, a nawet radzą sobie z dymem tytoniowym. Do poprawnego funkcjonowania aparatów niezbędne są akcesoria do oczyszczaczy powietrza. Należy pamiętać o regularnej wymianie wszystkich elementów według zaleceń producenta. Tylko w ten sposób oczyszczacze będą zawsze pracować na najwyższym poziomie.

Active filters

To zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza BONECO P700. Na zestaw składa się: filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr z aktywnym węglem. Pozwala pozbyć się z domu tego wszystkiego, co składa się na smog, który dostaje się do naszych pomieszczeń. Redukuje, szkodliwe gazy, takie jak lotne związki organiczne, zapachy, spaliny, formaldehyd, a także usuwa dym papierosowy. Usuwa ponad 99% pyłu zawieszonego PM 2,5.

Zestaw filtrów do Oczyszczacza powietrza AIRKOMFORT AC-08

FILTER podlegający okresowej wymianie, składa się z:

- Filtr wstępny: zatrzymuje cząsteczki kurzu i niektóre alergeny

- Komórkowy filtr z węglem aktywnym

- Filtr EPA E11 o wysokiej wydajności i skuteczności; wysokoefektywny filtr powietrza zbudowany z kilku warstw bibuły filtracyjnej, połączonych syntetyczną żywicą.

Elektroda Ionic Silver Stick® (ISS) A7017

0 Review(s)
Price PLN109.47

Srebrna Elektroda Ionic Silver Stick dba o utrzymanie w najwyższej jakości wody poprzez wykorzystanie srebra, które ma właściwości bakteriobójcze. Elektroda zaczyna spełniać swoją rolę automatycznie po kontakcie z wodą, nawet gdy urządzenie będzie wyłączone. Elektrodę powinno wymieniać się raz na sezon. Stosuje się ją we wszystkich modelach nawilżaczy oraz oczyszczaczy powietrza Boneco i Air-O-Swiss.

Mata ewaporacyjna 5910

0 Review(s)
Price PLN75.00

Mata ewaporacyjna firmy Boneco jest wykonana z papieru ekologicznego, dzięki czemu wykorzystując ją uzyskuje się optymalną wydajność nawilżania powietrza. Aby działanie maty było w stu procentach prawidłowe i wydajne należy ją wymieniać co 2-3 miesiące, a nawet częściej jeśli używana w nawilżaczu woda jest twarda. Wymiana maty jest niezwykle prosta i nie przysparza żadnych problemów. Matę można zastosować w nawilżaczu ewaporacyjnym E2241A firmy Boneco.

Mata ewaporacyjna 5920

0 Review(s)
Price PLN89.00

Mata ewaporacyjna firmy Boneco jest wykonana z papieru ekologicznego, dzięki czemu wykorzystując ją uzyskuje się optymalną wydajność nawilżania powietrza. Aby działanie maty było w stu procentach prawidłowe i wydajne należy ją wymieniać co 2-3 miesiące, a nawet częściej jeśli używana w nawilżaczu woda jest twarda. Wymiana maty jest niezwykle prosta i nie przysparza żadnych problemów. Matę można zastosować w nawilżaczu ewaporacyjnym E2251A firmy Boneco.

Środek odkamieniający CalcOff A7417

0 Review(s)
Price PLN39.00

Odkamieniacz CalcOff to środek czyszczący i usuwający kamień, który powstał specjalnie z myślą o nawilżaczach powietrza. Jest niezwykle prosty w użyciu - wystarczyć zmieszać go z litrem gorącej wody i zanurzyć wanienkę z nawilżacza na około godzinę. Jedno opakowanie odkamieniacza wystarczy na 3 użycia, a nawilżacz odkamieniać należy co 2-3 tygodnie. Odkamieniacz CalcOff wykorzystywać można we wszystkich rodzajach nawilżaczy powietrza. Dodatkowo odkamieniacz nie jest szkodliwy dla środowiska.

Filtr cząstek HEPA Boneco 2561

0 Review(s)
Price PLN260.00

Dwa opakowania.
Obydwa filtry zapewniają optymalną ochronę przed szkodliwymi cząsteczkami takimi jak pyłki, kurz, zarodniki, które są do 100 000 razy mniejsze od cząsteczek powietrza wdychanego przez ludzi.
Po krótkim czasie 99.97% szkodliwych cząsteczek zostaje usunięte z powietrza.