Komory inhalacyjne

Nowoczesne komory inhalacyjne wykorzystywane są w różnego rodzaju terapiach wziewnych. Najlepiej sprawdzają się do podawania leków, dzięki czemu wzrasta ich skuteczność oraz maleje ilość działań ubocznych oraz powikłań. Komory inhalacyjne dostępne na zdrowiewmodzie.pl dedykowane są pacjentom w każdym wieku, a wymienne bezpieczne maseczki można dopasować do wielkości twarzy niemowląt, dzieci czy też dorosłych. Przede wszystkim to niewielkie urządzenie pozwala w warunkach domowych skutecznie leczyć różnego rodzaju dolegliwości, często związane z układem oddechowym. Co istotne, ta forma terapii jest bezpieczna również u chorych, którzy nie współpracują czy też intubowanych. Dzięki zastosowaniu dwóch zastawek oraz gwizdka możemy być pewni, że odpowiednio podajemy lek, a pacjent w dobry sposób wykonuje wdech, by był on po prostu efektywny.

Komora inhalacyjna - jak używać?

Komory inhalacyjne są stosowane do inhalacji i sprawdzają się w wielu sytuacjach. Dzięki kompaktowej formie możemy je zawsze mieć przy sobie, nawet w podróży czy na wycieczce. Szacuje się, że to najbezpieczniejsza forma terapii, ponieważ nie obciąża układu pokarmowego. Leczenie za pomocą inhalacji sprawdza się również przy podrażnionych drogach układu oddechowego. Taka miejscowa terapia umożliwia również dawkowanie mniejszej ilości leków, co wpływa również na zmniejszenie występowania niepożądanych efektów ubocznych. Wraz ze wzrostem zainteresowania komorami inhalacyjnymi na rynku pojawiło się zdecydowanie więcej leków, które można podawać wziewnie. Coraz częściej jest to również podstawowa terapia zalecana przez lekarzy.

Active filters

Komora inhalacyjna INTEC SPIRO KID

2 Review(s)
Price PLN69.00

Podstawowym celem terapii inhalacyjnej jest bezpośrednie zaaplikowanie leków wziewnych do zmienionych chorobowo lub podrażnionych dróg układu oddechowego. Dzięki takiej metodzie następuje zwiększenie ilości leku efektywnie podawanego do układu oddechowego i do płuc, co pozwala na zwiększenie skuteczności terapii leczniczej.

Komora Inhalacyjna Intec Spiro Hospital

0 Review(s)
Price PLN80.00

Komora INTEC Spiro Hospital jest wyrobem medycznym służącym do podawania leków wziewnych. Jej zadaniem jest zwiększenie ilości leku efektywnie podanego do układu oddechowego i do płuc, co pozwala na zwiększenie skuteczności terapii leczniczej. Komora jest dedykowana do użytku w warunkach szpitalnych oraz sanatoryjnych.

Komora kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku inhalatorami ciśnieniowymi (PMDI).