Monitory EKG

Funkcjonalne monitory EKG zrewolucjonizowały system opieki kardiologicznej i dały możliwość samodzielnej kontroli pracy serca w warunkach domowych, w czasie podróży czy wszędzie tam gdzie potrzebujemy. Co ważne, nowoczesne monitory EKG dostępne na zdrowiewmodzie.pl są niezwykle intuicyjne w obsłudze, mają duży monitor i poręczne przyciski, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet w przypadku osób o ograniczonych możliwościach ruchowych czy też u ludzi starszych.

Przenośne monitory EKG

Przede wszystkim, poręczne urządzenia mają niewielkie rozmiary i bez problemu można je zabrać wszędzie, a dzięki wbudowanym modułom można wyniki zapisać lub też wysłać od razu lekarzowi. Taki monitoring sprawdza się w sytuacjach, gdy mamy za sobą różne incydenty sercowe, a tym samym musimy być pod stałą kontrolą specjalistów. Monitory EKG poza kontrolą pracy serca mają również szereg innych przydatnych na co dzień funkcji takich jak na przykład pulsometr i ciśnieniomierz oraz urządzenie do badania bezdechu sennego, krokomierz, termometr oraz niezwykle praktyczny moduł przypomnień. Monitory EKG to sprzęt obowiązkowy w domu, w którym mieszka osoba z chorobami układu krążenia.  Poza tym, może być porządnym prezentem, który po prostu może uratować życie. Głównym zadaniem monitorów EKG jest bieżąca i systematyczna kontrola pracy serca w domowych warunkach. Dzięki temu, szybko można wychwycić nawet drobne nieprawidłowości, a tym samym zareagować w odpowiednim momencie i nie dopuścić do stanu, który może zagrażać życiu. Regularny pomiar pozwala na kontrolowanie stanu zdrowia, a wydruki czy też zapisy elektroniczne są doskonałą dokumentacją.

Active filters

Marzysz o własnym, domowym lekarzu? Teraz masz okazję go mieć! Urządzenie Checkme Pro Standard to najbardziej zaawansowane na rynku narzędzie łączące w sobie funkcje domowego, podręcznego rejestratora EKG, pulsoksymetru i ciśnieniomierza oraz urządzenia do badania bezdechu sennego, dodatkowo z funkcjami krokomierza, termometru i przypomnień. Bada Twoją pracę serca, nasycenie krwi tlenem, ciśnienie tętnicze krwi oraz oddech, informując Cię o Twoim stanie zdrowia na bieżąco.