Lista produktów marki

AIRKOMFORT

Nowoczesne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Airkomfort to odpowiedni wybór dla osób, które przykładają uwagę do tego, jakim powietrzem oddychają w domu. Dzięki prezentowanej technologii można mieć kontrolę nad ilością zanieczyszczeń w swojej prywatnej przestrzeni lub też w biurze. Oczyszczacz powietrza dla alergika Airkomfort charakteryzuje się szeregiem dedykowanych funkcji, a wysoki poziom filtracji sprawia, że przestrzeń staje się bezpieczniejsza. Urządzenie eliminuje te zanieczyszczania z powietrza, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Akcesoria do oczyszczaczy powietrza dostępne na zdrowiewmodzie.pl takie jak na przykład filtry HEPA pozwalają osiągać najwyższe możliwe parametry. Oczyszczacze powietrza Airkomfort dedykowane są przede wszystkim na terenach, w których odnotowywany jest wysoki poziom smogu, który może zwiększać ryzyko chorób układu krążenia i oddechowego. Poza funkcją oczyszczania, urządzenia Airkomfort jonizują powietrze i sprawiają, że staje się ono bezpieczniejsze także dla dzieci, alergików i osób starszych. Jony wpływają na prawidłową przemianę materii, samopoczucie oraz zdrowie, a najwięcej ich znajduje się w lasach, w górach, w pobliżu wodospadów i nad morzem. Popularne nawilżacze ultradźwiękowe Airkomfort zapewniają optymalne nawilżenie w biurze lub w domu, a tym samym poprawiają samopoczucie, jakość snu, tworzą też warunki niesprzyjające rozwojowi bakterii i wirusów. Urządzania Airkomfort są dostosowane do potrzeb użytkowników. Dzięki rozbudowanym systemom filtracji są bezpieczne, zapewniają zdrowe i czyste powietrze, a możliwość sterowania za pomocą funkcjonalnej aplikacji ułatwia codzienną obsługę. Zapraszamy do poznania wszystkich urządzeń Airkomfort!

Zestaw filtrów do Oczyszczacza powietrza AIRKOMFORT AC-08

FILTER podlegający okresowej wymianie, składa się z:

- Filtr wstępny: zatrzymuje cząsteczki kurzu i niektóre alergeny

- Komórkowy filtr z węglem aktywnym

- Filtr EPA E11 o wysokiej wydajności i skuteczności; wysokoefektywny filtr powietrza zbudowany z kilku warstw bibuły filtracyjnej, połączonych syntetyczną żywicą.

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-05

4 Review(s)
Price PLN350.00

Antywirusowy oczyszczacz powietrza.

AIRKOMFORT AC-05 to nowoczesny, prosty w obsłudze, niemiecki oczyszczacz powietrza, który jednocześnie oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii i zarodników grzybów oraz jonizuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2.  Szczególnie polecany dla alergików oraz osób narażonych na smog i kurz. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa RoHS i CE.

KUP OCZYSZCZACZ AC-05 A TERMOMETR HM-368 DOSTANIESZ GRATIS!!