Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-30
  • Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-30

Ciśnieniomierz Elektroniczny Nadgarstkowy Intec U-30

PLN83.16
INTEC
1312
Ilość
In Stock

Data sheet

Intec U-30 to nowoczesny, nadgarstkowy ciśnieniomierz cyfrowy, który zapamiętuje aż 120 ostatnich pomiarów, przypominając jednocześnie dokładną datę i godzinę mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna.

Urządzenie jest w pełni automatyczne, precyzyjne, szybkie, lekkie, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością zmieści się w torebce lub samochodowym schowku.

Polecamy także pozostałe ciśnieniomierze elektroniczne z naszej oferty!

Prezentowany ciśnieniomierz jest przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku dorosłych. Wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru – oscylacje tworzone przez tętno i przekazywane przez mankiet są zapisywane i analizowane przez mikroprocesor.

Urządzenie posiada dodatkowe funkcje, które wskażą jak sklasyfikowano zmierzone ciśnienie ze standardami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), a także czy pacjent ma nieregularne bicie serca, zwane w uproszczeniu arytmią. Wszystkie dane wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Aparaty marki Intec charakteryzują się niezawodnością, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i ergonomią w rozsądnej cenie. Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-30 jest chętnie wybierany do zastosowania domowego jak również do placówek medycznych.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Zasilanie
2 baterie alkaliczne typu AAA
Zakres pomiaru
Ciśnienie skurczowe: 60 - 280 mmHg Ciśnienie rozkurczowe: 30 - 200 mmHg Wahania: ± 3 mmHg Puls: 30 -180 uderzeń na minutę Wahania: ± 5 %
Pamięć
120 wyników pomiarów
Weight
132 g (z bateriami), 111 g (bez baterii)
Inne
Wymiary mankietu: ok. 75 x 300 mm pasuje do nadgarstka o obwodzie 13,5 - 21,5 cm
Wymiary
85 x 62 x 25 mm