Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP
  • Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP

Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP

PLN159.20
INTEC
Ilość
In Stock

Data sheet

Nowy cyfrowy ciśnieniomierz INTEC U150BP stosuje metodę oscylometryczną pomiaru ciśnienia krwi. Oznacza to, że urządzenie wykrywa ruch w tętnicy ramiennej i podaje jego odczyt w formie cyfrowej. Urządzenie współpracuje również z aplikacją Carnalife LITE.

Funkcjonalny ciśnieniomierz naramienny jest niezastąpionym urządzeniem w domach oraz w placówkach medycznych. Jego kompaktowe wymiary oraz łatwość obsługi sprawiają, że sprawdza się na co dzień u osób powyżej 12 roku życia. Ciśnieniomierz naramienny, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, wyposażony jest w funkcję wykrywania arytmii oraz bezprzewodowe łącze z aplikacją Carnilife LITE, która pozwala monitorować ciśnienie krwi na smartfonie. To narzędzie dodatkowo wspomaga analizę danych oraz interpretację wyników.

Aplikacja pracuje w systemach Windows 10, Android, iOS zarówno online, jak i offline, co daje nieograniczony dostęp do pomiarów i pozwala przekazać je lekarzowi. Ciśnieniomierz naramienny ma pamięć 90 ostatnich wyników dla dwóch osób i czytelny wyświetlacz, z którego bez problemu będą mogły korzystać także osoby starsze. Urządzenie wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru, co gwarantuje jego sprawne i precyzyjne działanie. Wybierz ciśnieniomierz idealny dla siebie lub zrób prezent komuś bliskiemu.

Aplikacja działa zarówno online, jak i offline - dzięki temu wyniki mogą być kontrolowane przez lekarza z każdego miejsca na świecie, podobnie jak i pacjent, który będzie mógł przekazać wyniki swoich badań do konsultacji lekarskiej.

Ciśnieniomierz INTEC U150BP to urządzenie, które spełni wymagania wszystkich osób, ceniących sobie możliwość wykonania szybkiego i dokładnego pomiaru ciśnienia w celach diagnostycznych.

Cechy:

- funkcja wykrywania arytmii
- automatyczne wyłączanie po 3 minutach
- pamięć 2x90 pomiarów
- wbudowany wskaźnik klasyfikacji ciśnienia
- bezprzewodowe łącze z aplikacją Carnalife LITE
- wskaźnik wyczerpania baterii
- szeroki zakres mankietu (22-32 cm)
- możliwość podłączenia zasilacza
Polecamy także pozostałe ciśnieniomierze elektroniczne z naszej oferty!

Zasilanie
4 baterie AAA DC 1,5V
Metoda pomiaru
oscylometryczna
Zakres pomiaru
Ciśnienie: 0- 299 mmHg | Tętno: 40-199 uderzeń/min.
Dokładność
Ciśnienie: ± 3 mmHg | Tętno: ± 5% max
Pamięć
2x90 wartości pomiaru
Rozmiar mankietu
22-32 cm
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
136 x 76 x 22 mm
Weight
180 g (bez baterii)