Nawilżacz powietrza BONECO W300

PLN1,298.00
BONECO
333
Ilość
Last items in stock

Data sheet

Nawilżacz powietrza BONECO W300 to proste w obsłudze urządzenie, które wyróżnia się doskonałą wydajnością. Dzięki temu zagwarantuje utrzymanie odpowiedniej wilgoci w Twoim domu. Dodatkowo urządzenie posiada pojemnik do stosowania olejków eterycznych - dzięki temu zadbasz o piękny zapach w swoim otoczeniu!

Nawilżacz powietrza dla każdego. 

Wygodny, wielofunkcyjny i wydajny nawilżacz W300 to rozwiązanie idealne dla alergików, rodzin z dziećmi i osób borykających się z problemem suchego powietrza w mieszkaniu. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze - wystarczy ustawić pokrętło na wybranym poziomie wydajności, aby cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Dodatkowo czerwona dioda LED informuje o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku - co zwiększa łatwość obsługi i korzystania z urzadzenia.

Nawilżacz W300 dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi doskonale pasuje do każdego salonu czy też biura. Urządzenie jest łatwe nie tylko w obsłudze, ale także w czyszczeniu.

Większość części można bez problemu umieścić w zmywarce do naczyń lub pralce.

Nawilżacz ma duży zbiornik na wodę - aż 12l. Dzięki temu można korzystać z urządzenia aż do 3 dni bez dolewania wody w zbiorniku.

Nawilżacz posiada dwa tryby pracy: dzienny oraz nocny, co pomaga w dostosowaniu nawilżania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sprężysta mata nawilżacza obraca się w wodzie, a w ten sposób wzbogaca powietrze w wilgoć. Woda służy jako naturalny filtr, który dodatkowo uwalnia powietrze z zanieczyszczeń (takich jak większe cząsteczki np. kurz, pyłki). Samoregulująca funkcja urządzenia zapewnia odpowiednią wilgoć w pomieszczeniu, ponieważ w powietrzu zbiera się tyle wilgoci, ile faktycznie potrzeba. Urządzenie można stosować cały rok bez ograniczeń. Nawilżacz zapewnia optymalne powietrze, zwłaszcza dla alergików.

Cechy urządzenia:

  • dwa poziomy wydajności dla trybu dziennego i nocnego
  • niskie zużycie energii
  • bardzo długi czas pracy dzięki dużemu zbiornikowi na wodę (12l)
  • automatyczne wyłączanie, gdy zbiornik na wodę jest pusty (czerwona dioda AUTO)
  • możliwość czyszczenia części urządzenia w pralce lub zmywarce
  • pojemnik zapachowy na olejki eteryczne

Kup produkt i zyskaj 36 miesięcy gwarancji!

Zasilanie
220 – 240 V ~ 50 / 60 Hz
Moc
12.2 W / 22.8 W*
Wydajność nawilżania do
350 g/h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
12 l
Poziom dźwięku
Poziom 1: 27 dB(A) / Poziom 2: 43 dB(A)
Weight
6.4 kg
Wymiary
400 × 280 × 412 mm