Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
 • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
 • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
 • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH

Inhalator membranowy-siateczkowy Intec TWISTER MESH

PLN290.00
INTEC
654
Ilość
In Stock

Data sheet

Twister Mesh to skuteczna broń w walce z takimi jednostkami chorobowymi jak: mukowiscydoza, astma, POChP oraz infekcje dolnych i górnych dróg oddechowych.  

Inhalator jest kieszonkowych rozmiarów, dzięki czemu bez trudu zmieści się do torebki czy plecaka. Stosowanie leków jest nie tylko niezwykle proste, ale i skuteczne, ze względu na zastosowanie innowacyjnej, opatentowanej membrany, dzięki której lek nie zmienia swojej struktury molekularnej!!

Nowoczesny inhalator siateczkowy to najmniejsza propozycja na rynku, która świetnie sprawdza się w domach, w podróży, na wakacjach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest podanie leków wziewnych w szybki, bezpieczny i skuteczny sposób. Urządzenie wyposażone jest w specjalistyczną membranę, która nie zmienia właściwości cząsteczek, jakie powstają na skutek działania ultradźwięków. Wyjątkowy nebulizator siateczkowy, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, sprawdza się przede wszystkim przy leczeniu chorób górnych i dolnych dróg oddechowych.

Nebulizacja leków jest bardzo skuteczną i cenioną metodą. Poza tym inhalator siateczkowy jest intuicyjny w obsłudze i bardzo cichy. Sprawdza się w terapii dzieci i osób dorosłych. Dzięki bateryjnemu zasilaniu urządzenie można mieć przy sobie zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba, a samo korzystanie jest dyskretne i proste. Poza tym producent wyposażył sprzęt w zasilacz. Całość mieści się w torebce czy kieszeni, a wszystkie elementy szybko można wyczyścić i utrzymać w higienicznej czystości. Zobacz, czy nebulizator siateczkowy sprawdzi się także w Twoim domu.

Nasze produkty są certyfikowanymi wyrobami medycznymi. Zostały przetestowane przez lekarzy, pacjentów oraz mamy.

Inhalator siateczkowy Twister Mesh wyposażony jest w:

 • dwustronną membranę siateczkową (mesh) jest odporną na zapychanie,
 • system odwrotnego czyszczenia, oraz dzięki czemu masz pewność, że pozostałości leków nie mieszają się ze sobą i nie wchodzą  w reakcję!

Urządzenie zapewnia efektywną pracę na poziomie przypływu 0,25 ml/min.

Jedyny inhalator na polskim rynku, który został DOKŁADNIE przebadany na lekach do nebulizacji: PULMICORT, NEBBUD, BENODIL, BUDIXON NEB, VENTOLIN, ATROVENT, BERODUAL, FLIXOTIDE, MUCOSOLVAN, PULMOZYME, BRAMITOB, BDSN APOTEX, TOBRAMYCYNA

Nie stosować Nebu-Dose Hialuronic

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, Twister Mesh w porównaiu do inhalatorów kompresorowo-tłokowych, jest 33% bardziej wydajny i skuteczny!

W skład zestawu wchodzą: ustnik, maseczka dla dziecka, maseczka dla dorosłych, łącznik maseczki, torba do przechowywania.

Cechy:

 • Opatentowana membrana, dwustronna membrana siateczkowa (MESH), nie pozwalająca na "zapchanie". Zastosowanie nowoczesnej technologi sprawia, że membrana nie nagrzewa się i struktura leku na poziomie molekularnym nie ulega zmianie.
 • Zasilanie bateryjne (możliwość inhalacji w podróży, w pracy, w szkole, na wycieczce itp.)
 • Opcja podłączenia do prądu przy pomocy dedykowanego zasilacza
 • Bezgłośny, bezszelestny o wymiarach, które pozwalają zmieścić go w kieszeni marynarki lub spodni
 • Ułatwiający utrzymanie higieny tryb odwrotnego czyszczenia
 • Zerowa przestrzeń martwa = zerowa strata leku!

Dodatkowe informacje:

Urządzenie może przestać działać prawidłowo, gdy lepkość wlanego do niego preparatu będzie większa niż 3. (jak np. w przypadku roztworu kwasu hialuronowego)

Zamów dodatkowo zasilaczwysyłka gratis!

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Paweł
2020-02-14
Super sprzęt godny polecenia :

Super inhalator , godny polecenia głównie dla dzieci , kompaktowe wymiary , ultra cichy. Polecam z czystym sumieniem. Tylko trzeba dbac o głowice tzw. Moduł.

Kamila
2019-02-27
Profesjonalny sprzęt:

Używam inhalator siateczkowy od ponad 6 mcy- nie zawiódł. W najtrudniejszym okresie jesienno zimowym robiłam inhalacje choremu dziecku 3-4 razy dziennie- jestem bardzo zadowolona gdyż inhalacja przebiega bardzo szybko i praktycznie bezgłośnie

Beata
2018-12-13
Zadowolona:

Inhalator jest cichutki i wydajny. Jestem zadowolona z zakupu.

Write your review

Zasilanie
2 AA (baterie alkaliczne)
Pojemność zbiornika na lek
12 ml
MMAD
4,8 µm
Poziom dźwięku
ok. 15 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,25 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
-
Zakres ciśnienia operacyjnego
-
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
55 x 60 x 127 mm
Waga netto
150 g
Wyposażenie standardowe
moduł MESH, ustnik, łącznik maseczki, maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia, 2 x baterie alkaliczne
Wyposażenie opcjonalne
zasilacz 100-240 V, 50-60 Hz; 0,15 A