Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE
 • Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE
 • Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE
 • Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE
 • Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE
 • Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE

Bezprzewodowy pomiar EKG i pulsometr - VIATOM HEARTMATE

PLN1,109.67
1442
Ilość
There are not enough products in stock

Data sheet

Częstość akcji serca i częstość tętna to dwie różne wartości, które nierzadko są ze sobą mylone. Aby uzyskać prawidłowe wskaźniki zdrowotne, potrzebujemy dwóch oddzielnych, ale ściśle ze sobą powiązanych, pomiarów. Serce jest pompą mięśniową, która pompuje krew przez całe ciało z każdym biciem serca. Tętno, czyli puls, to ruch naczyń uzależnionym od skurczów serca jak i sprężystości ścian tętnic. Bicie serca można zmierzyć za pomocą urządzenia EKG.

Funkcjonalne mobilne EKG to urządzenie, które pozwala szybko sprawdzić parametry zdrowotne. Jest niezastąpione się w domach i w czasie różnych aktywności. Przede wszystkim precyzyjnie określa parametry bicia serca. Natomiast tętno bada pulsometr, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, wykorzystując w tym celu czujnik podczerwieni. Te dwa wskaźniki pozwalają ocenić stan zdrowia. Do najważniejszych zalet tego urządzenia zaliczyć można jego niewielkie rozmiary, funkcjonalność i precyzję pomiaru w najkrótszym możliwym czasie.

Przenośny i bezprzewodowy monitor pulsu można mieć zawsze przy sobie. Bez problemu można go zabrać na urlop, wyjazd do sanatorium czy też na trening. Zaawansowane technologicznie urządzenie obsługiwane jest za pomocą ekranu dotykowego. To najnowsza generacja tego typu sprzętu, która pozwala monitorować pracę serca w każdym momencie. Poza tym pulsometr EKG automatycznie interpretuje wyniki, wykorzystując aplikację dostępną na iOS oraz Android. Czytelny wykres jest wymierną stanu serca i zdrowia. Zobacz, czy to urządzenie będzie najlepsze także dla Ciebie.

Kompleksowa diagnostyka serca w zaledwie 30 sekund

Viatom HeartMate to zaawansowane technologicznie urządzenie, służące do precyzyjnego pomiaru serca, które można obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego. Model ten należy zakwalifikować do nowej generacji mobilnych urządzeń do pomiaru EKG. Posiadanie takiego urządzenia to doskonała samokontrola w domu, pracy lub podróży, ponieważ czas samodzielnie przeprowadzonego badania wynosi tylko 30 sekund. Uzyskany wynik badania, na który składa się pomiar tętna i częstość akcji serca oraz aktywacja tlenowa, jest automatycznie interpretowany przez urządzenie. Pomaga w tym aplikacja bezprzewodowa na systemy iOS oraz Android i bezpośrednie wyświetlanie tętna wraz z wykresem na wyświetlaczu. Dzięki temu otrzymujemy szybką i dokładną ocenę stanu serca i naszego zdrowia.

Cechy produktu:

 • Profesjonalny algorytm EKG zapewniający częstość akcji serca, nieregularne bicie serca, migotanie przedsionków, bicie serca zatrzymuje się / potknięcie serca, tachykardia, bradykardia
 • Urządzenie bezprzewodowe (bez uciążliwego okablowania)
 • Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości + łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego
 • Można zapisywać i odtwarzać przebieg EKG o wysokiej rozdzielczości (500 Hz, skanowanie)
 • Przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs w języku angielskim
 • Ultra-przenośny do użytku mobilnego
 • Akumulator (USB)
 • Certyfikowany produkt medyczny zgodnie z MDD 93/42 / EWG

Zapoznaj się także z pozostałymi monitorami EKG w naszym sklepie!