Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200

Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200

PLN355.00
BONECO
599
Ilość
There are not enough products in stock

Data sheet

Poręczne, niewielkie i atrakcyjnie wyglądające urządzenie do nawilżania pomieszczeń o powierzchni do 50m2. Powietrze chłodzone i nawilżane jest delikatną mgiełką wodną, a dzięki systemowi Ionic Silver Stick (ISS), w wodzie nie namnażają się bakterie i drobnoustroje, co gwarantuje całkowitą czystość powietrza. W nawilżaczu można stosować olejki zapachowe. Urządzenie zużywa niewiele energii, jest ciche i wydajne.  

Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U200 to zaawansowany mechanizm o niezwykle prostej obsłudze, który całkowicie odmieni atmosferę w Twoim mieszkaniu. Sucha atmosfera to ogromny problem, zwłaszcza w okresie grzewczym i podczas upalnego lata. W suchym, gorącym powietrzu drobinki kurzu, spaliny i mikroorganizmu unoszą się i atakują organizm przez drogi oddechowe. Nawilżacz ultradźwiękowy stoi na straży czystości i odpowiedniego nawilżenia powietrza.

Wydajny kartridż do demineralizacji wody rozpyla pozbawioną osadu mgiełkę wodną, a elektroda Ionic Silver Stick (ISS) zapobiega namnażaniu się bakterii w wodzie, przez co wilgotne powietrze jest czyste i pozbawione brzydkich zapachów.

W nawilżaczu ultradźwiękowym można stosować wodę o niskim i średnim stopniu twardości. Urządzenie posiada własny system odkamieniania i konstrukcję ułatwiającą czyszczenie. Dla uzyskania dodatkowego odświeżenia można stosować olejki zapachowe. Na uwagę zasługuje niski pobór energii do 20W, cicha praca, wydajność na powierzchni do 50m2 i elegancki, praktyczny wygląd.

Kup produkt i zyskaj 36 miesięcy gwarancji!

Zasilanie
100 - 240 V / 50 - 60 Hz
Zużycie mocy
20 W
Wydajność nawilżania do
300 g/h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
3,5 l
Poziom dźwięku
do 25 dB
Olejki eteryczne
TAK
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
240 x 120 x 263 mm
Waga netto
1,8 kg
Dodatkowe akcesoria
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) Środek CalcOff (zalecany), Kartridż A7531, Granulki A7533