Sauna do twarzy Lanaform Facial Care

PLN168.76
LANAFORM
684
Ilość
In Stock

Data sheet

Sauna parowa Lanaform Facial Care to idealne urządzenie do kosmetycznej pielęgnacji twarzy. Głęboko oczyszcza twarz delikatnie usuwając zanieczyszczenia i zaskórniki. Skóra zostaje odświeżona i nawilżona, staje się młodsza i bardziej promienna. Sauna pełni również funkcję inhalatora dzięki osobnej maseczce do inhalacji.

Wykorzystując zalety działania pary wodnej, sauna do twarzy głęboko oczyszcza twarz delikatnie usuwając zanieczyszczenia i zaskórniki. Skóra zostaje odświeżona i nawilżona, staje się młodsza i bardziej promienna. Urządzenie idealnie nadaje się do zastosowania w domu i może być stosowane do głębokiego oczyszczania twarzy z pozostałości makijażu, rozszerzania i oczyszczania porów, a także do wykorzystania pomocniczo przy opalaniu, chroniąc skórę przed wysuszeniem. Urządzenie dostarczane jest razem z inhalatorem i miarką.

Poza przystawką na twarz, która umożliwia inhalację przez usta, z urządzaniem dostarczana jest osobna maseczka do inhalacji przez nos. Przy zimnej pogodzie błony śluzowe szczególnie podlegają wysuszaniu. Stosowanie takich urządzeń z wodą jak nasze pozwala nawilżyć błony śluzowe, aby były one w stanie lepiej oczyszczać wdychane powietrze. Jeżeli problem z suchą śluzówką się utrzymuje, należy skonsultować się z lekarzem.

Zalety produktu:

  • 2 wymienne nasadki
  • Może być zastosowana jako inhalator
  • Czas pracy 20 minut

Akcesoria:

  • Maska do inhalacji
  • Zwykła maska
Moc
70 W
Napięcie
220-240 V
Pojemność zbiornika
0,04 l
Weight
1,115 kg
Wymiary
24,3 x 19,2 x 21,1 cm