Termometr bezdotykowy Intec HM-568B

PLN179.00
Lowest price within 30 days before promotion: PLN179.00
INTEC
Ilość
In Stock

Data sheet

Bezdotykowy termometr na podczerwień Intec HM-568B to produkt wysokiej jakości, który znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, jak również u indywidualnych użytkowników. Termometr służy do mierzenia temperatury z odległości 3 cm od czoła. Jednocześnie Intec HM-568B został wyposażony w dodatkowe funkcje pomiarowe, szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi.

Termometr bezdotykowy o wielu funkcjach

Prezentowany termometr bezkontaktowy może być również używany do mierzenia temperatury otoczenia oraz cieczy. Doskonale sprawdzi się podczas sprawdzania temperatury przed kąpielą w łazience, wody w wanience, czy wody lub mleka w butelce. Dokładność pomiaru wynosi 0,1°C / 0,1°F.

Ten precyzyjny, szybki i ergonomiczny termometr – lekki, kompaktowy, wyposażony w podświetlany ekran LCD – jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Urządzenie zmienia barwę ekranu z zielonej na czerwoną, gdy temperatura jest zbyt wysoka. Zapamiętuje do 25 pomiarów. Dla oszczędności energii wyłącza się automatycznie po 30 sekundach nieużywania.

Nieinwazyjny a przez to higieniczny i bezpieczny termometr na podczerwień marki Intec to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość, niezawodność i ergonomię produktu mającego służyć wiele lat.

Prezentowane urządzenie jest wyrobem medycznym.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Cechy produktu:

- Zakres pomiaru: Ciało 32–42,9◦C, Obiekt 0–99,9◦C

- Skala odczytu: 0,1◦C

- Podświetlenie wyników: Zielony < 37,7◦C | Czerwony > 37,8◦C

- Pamięć: 25 wyników łącznie

- Automatyczne wyłączenie: po 30 sekundach

- Odległość pomiaru: 3 cm

- Zasilanie: 2 baterie typu AAA 

- Waga: 75g

Nasze produkty są certyfikowanymi wyrobami medycznymi. Zostały przetestowane przez lekarzy, pacjentów oraz mamy.

Zasilanie
2 baterie typu AAA (brak w zestawie)
Zakres pomiaru
Ciało 32–42,9◦C, Obiekt 0–99,9◦C
Dokładność
0,1°C / 0,1°F
Odległość wykonania pomiaru
3 cm
Automatyczne wyłączenie
po 30 sekundach
Pamięć
25 wyników łącznie
Weight
75g