Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
  • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
  • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH
  • Inhalator membranowo-siateczkowy Intec TWISTER MESH

Inhalator membranowy-siateczkowy Intec TWISTER MESH

280,00 zł
INTEC
654
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Inhalator membranowy-siateczkowy Intec TWISTER MESH, zasilany dwoma bateriami AA, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie można zabrać ze sobą inhalatora kompresowo-tłokowego, na przykład do szkoły lub pracy. Mogą być w nim podawane wszystkie leki wziewne stosowane także w urządzeniach tłokowych. Dużą zaletą produktu są niewielkie wymiary (55x60x127 mm) i waga zaledwie 150 g. Zastosowana membrana nie zmienia struktury wytwarzanych cząsteczek na poziomie molekularnym.

Inhalator membranowy-siateczkowy TWISTER MESH to jedno z najmniejszych urządzeń tego typu dostępne na polskim rynku. Bez problemu zmieści się w kieszeni spodni, dzięki czemu osoby ze schorzeniami układu oddechowego będą mogły cieszyć się normalnym życiem na co dzień. Wyposażono go w specjalną dwustronną membranę siateczkową (MESH) odporną na zapchanie. Zastosowany materiał powoduje, że element się nie nagrzewa i nie wpływa na zmianę struktury leku.

Inhalator jest poręczny i dyskretny, zaprojektowano go z dużą starannością, a jego użytkowanie jest wręcz intuicyjne. Urządzenie zapewnia efektywną pracę na poziomie przypływu 0,25 ml/min. Inhalator posiada także system odwrotnego czyszczenia poprawiający higienę użytkowania, a także możliwość zasilania dedykowanym zasilaczem. Pojemnik pomieści do 12 ml leku.

Inhalatory siateczkowe w porównaniu z inhalatorami kompresowo-tłokowymi są trzykrotnie bardziej wydajne, skuteczniejsze.

W skład zestawu wchodzą: ustnik, maseczka dla dziecka, maseczka dla dorosłych, łącznik maseczki, torba do przechowywania.

Cechy:

  • Opatentowana membrana, dwustronna membrana siateczkowa (MESH), nie pozwalająca na "zapchanie". Zastosowanie nowoczesnej technologi sprawia, że membrana nie nagrzewa się i struktura leku na poziomie molekularnym nie ulega zmianie.
  • Zasilanie bateryjne (możliwość inhalacji w podróży, w pracy, w szkole, na wycieczce itp.)
  • Opcja podłączenia do prądu przy pomocy dedykowanego zasilacza
  • Bezgłośny, bezszelestny o wymiarach, które pozwalają zmieścić go w kieszeni marynarki lub spodni
  • Ułatwiający utrzymanie higieny tryb odwrotnego czyszczenia
  • Zerowa przestrzeń martwa

Dodatkowe informacje:

Urządzenie może przestać działać prawidłowo, gdy lepkość wlanego do niego preparatu będzie większa niż 3. (jak np. w przypadku roztworu kwasu hialuronowego)

Zobacz wszystkie produkty z kategorii: inhalatory siateczkowe.

Zamów dodatkowo zasilaczwysyłka gratis!

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Beata
2018-12-13
Zadowolona:

Inhalator jest cichutki i wydajny. Jestem zadowolona z zakupu.

Napisz opinie

Zasilanie
2 AA (baterie alkaliczne)
Pojemność zbiornika na lek
12 ml
MMAD
4,8 µm
Poziom dźwięku
ok. 15 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,25 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
-
Zakres ciśnienia operacyjnego
-
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
55 x 60 x 127 mm
Waga netto
150 g
Wyposażenie standardowe
moduł MESH, ustnik, łącznik maseczki, maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia, 2 x baterie alkaliczne
Wyposażenie opcjonalne
zasilacz 100-240 V, 50-60 Hz; 0,15 A