Inhalator Intec Velum (CN01-WC2)
 • Inhalator Intec Velum (CN01-WC2)
 • Inhalator Intec Velum (CN01-WC2)

Inhalator Tłokowy Intec Velum (CN01-WC2)

122,00 zł
INTEC
Ilość
W magazynie

Opis

Inhalator Tłokowy Intec Velum to urządzenie niezastąpione przy wszelkich dolegliwościach i przewlekłych chorobach układu oddechowego, w leczeniu których stosuje się inhalacje. Jego nieduże wymiary (290x182x107 mm) sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca, a co za tym idzie jest wygodny w przechowywaniu i przenoszeniu.

Intuicyjna obsługa umożliwia natomiast bezpieczne i łatwe użytkowanie, a specjalne elementy zamienne pozwalają na wykonywanie inhalacji osobom w każdym wieku, także małym dzieciom.

Inhalator przeznaczony jest do użytkowaniu w domu. Wygodny uchwyt umożliwia łatwy transport, a zintegrowany schowek pozwala przechowywać wszystkie elementy zestawu w jednym miejscu. Inhalator Tłokowy Intec Velum został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób, dlatego jest tak łatwy w obsłudze i cichy, jego głośność to zaledwie 55 dB. Wymienialne elementy umożliwiają korzystanie z jednego inhalatora wielu osobom, zaleca się jednak, by każdy posiadał osobny przewód powietrza, nebulizator i końcówkę, co stanowi gwarancję bezpiecznego i higienicznego użytkowania.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by umożliwić łatwą aplikację leków przeznaczonych do inhalacji. Jego działanie polega na wytwarzaniu sprężonego powietrza, które za pomocą przewodu powietrznego dostaje się do nebulizatora, gdzie rozbija lek na cząsteczki do około 0,5 - 10 µm tworząc mgiełkę. Pojemnik z podziałką do nebulizacji pomieści 10 ml leku. Wydajność urządzenia oscyluje w granicach 0,3 ml/min, prędkość przepływu powietrza 4-7 litrów na minutę.

Cechy:

 • Inhalator może pracować w sposób ciągły
 • Wysoka wydajność: średnio 0,3 ml/min
 • Łatwy i wygodny w użyciu 
 • Nebulizator z podziałką 
 • Pojemność nebulizatora 10 ml 
 • Bogate wyposażenie
 • W obudowie inhalatora jest zamykany schowek na wszystkie akcesoria, ułatwia przechowywanie urządzenia 
 • Wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia 
 • Cicha praca, około 55dBA

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Zasilanie
AC 230 V 50 Hz
Moc
60 W
Zużycie mocy
180 A
Pojemność zbiornika na lek
10 ml
Rozmiar cząsteczki
0,5 - 10 µm
MMAD
3 µm
Poziom dźwięku
ok. 55 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,3 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
200-360 kPa / 2-3,6 bar (29-52 PSI)
Zakres ciśnienia operacyjnego
89-131 kPa / 0,9-1,31 bar (13-19 PSI)
Zakres przepływu powietrza
4 - 7 l/min
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
290 x 182 x 107
Waga netto
1,7 kg
Wyposażenie standardowe
nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku), przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.) maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych
Wyposażenie opcjonalne
smoczek do inhalacji niemowląt, końcówka do nosa