Inhalator Intec Pileo (CN-02-WD2)
  • Inhalator Intec Pileo (CN-02-WD2)

Inhalator Tłokowy Intec Pileo (CN-02WD2)

155,00 zł
INTEC
651
Ilość
W magazynie

Opis

Inhalator Tłokowy Intec Pileo to najlepsze wsparcie w leczeniu przewlekłych schorzeń układu oddechowego. Urządzenie zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, gwarantując pełną wygodę użytkowania. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo poręczne i bez problemu zmieści się w podręcznej torebce. Inhalator można mieć przy sobie zawsze, gdy jest potrzebny. Wyposażono go także w specjalną przystawkę przeznaczoną dla dzieci i niemowląt.

Inhalator Tłokowy Intec Pileo to urządzenie medyczne przeznaczone dla osób w każdym wieku. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi, umożliwia bezproblemową aplikację środków leczniczych na średnim poziomie 0,3 ml/min. Wytwarzane sprężone powietrze za pośrednictwem przewodu powietrznego trafia do nebulizatora, gdzie przetwarza lek w mgiełkę o wielkość cząsteczki w granicach 0,5 - 10 µm. Nebulizator wyposażono w podziałkę umożliwiającą dawkowanie środka z większą precyzją. Możliwy zakres przepływu powietrza wynosi 4-7 l/min.

Urządzenie jest bardzo wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a dołączona praktyczna torba umożliwia łatwy transport i przechowywanie. Dużą zaletą tego modelu jest także uniwersalność i wymienialne akcesoria, co sprawia, że inhalator może być stosowany przez wiele osób. Specjalna przystawka w kształcie smoczka umożliwia także wykonywanie zabiegu dzieciom i niemowlętom. Ze względów higienicznych należy zadbać, by każda osoba korzystająca z urządzenia posiadała własny zestaw akcesoriów – przewód powietrza, nebulizator i końcówkę do inhalacji.

Zapoznaj się także z pozostałymi inhalatorami tłokowymi z naszego sklepu!

Cechy:

  • Inhalator może pracować w sposób ciągły
  • Przystawka w kształcie smoczka do inhalacji najmłodszych
  • Łatwy i wygodny w użyciu
  • Nebulizator z podziałką
  • Bogate wyposażenie
  • Wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia
  • W zestawie torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Małgorzata W
2019-01-30
Dobry sprzęt:

Napisz opinie

Zasilanie
AC 230 V 50 Hz
Moc
60 W
Zużycie mocy
180 A
Pojemność zbiornika na lek
10 ml
Rozmiar cząsteczki
0,5 - 10 µm
MMAD
3 µm
Poziom dźwięku
ok. 55 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,3 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
200-360 kPa / 2-3,6 bar (29-52 PSI)
Zakres ciśnienia operacyjnego
89-131 kPa / 0,9-1,31 bar (13-19 PSI)
Częstotliwość drgań
-
Zakres przepływu powietrza
4 - 7 l/min
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
190 x 160 x 90 mm
Waga netto
1,4 kg
Wyposażenie standardowe
nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku), przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.) maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, smoczek do inhalacji niemowląt, torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia
Wyposażenie opcjonalne
końcówka do nosa