Inhalator Intec Pileo (CN-02-WD2)
  • Inhalator Intec Pileo (CN-02-WD2)

Inhalator Tłokowy Intec Pileo (CN-02WD2)

155,00 zł
INTEC
651
Ilość
W magazynie

Opis

Inhalator Tłokowy Intec Pileo to najlepsze wsparcie w leczeniu przewlekłych schorzeń układu oddechowego. Urządzenie zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, gwarantując pełną wygodę użytkowania. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo poręczne i bez problemu zmieści się w podręcznej torebce. Inhalator można mieć przy sobie zawsze, gdy jest potrzebny. Wyposażono go także w specjalną przystawkę przeznaczoną dla dzieci i niemowląt.

Kompaktowy inhalator Intec to urządzenie, które jest przeznaczone do użytku przez dorosłych, dzieci i niemowlęta. Dzięki różnym końcówkom bez problemu można dopasować najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb. Profesjonalny sprzęt medyczny znajduje zastosowanie w domach i jest wykorzystywany do efektywnego inhalowania układu oddechowego preparatami leczniczymi. Inhalator Intec Pileo, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, świetnie sprawdza się przy leczeniu alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń.

To bezpieczne urządzenie, które wytwarza strumień powietrza i tym samym przetwarza lek w łatwą do inhalacji i przyswojenia mgiełkę. Co istotne, z jednego produktu może korzystać kilka osób, przy czym każda z nich musi mieć swoje własne akcesoria. Inhalator tłokowy pracuje w trybie ciągłym, a smoczek dla niemowląt, maseczka dla dzieci i model dla dorosłych ułatwiają precyzyjną i bezstresową aplikację. Poza tym gwarantuje bezpieczne podawanie przepisanych przez lekarza leków w najbardziej naturalnej formie. Wybierz idealne urządzenie do swojego domu.

Zapoznaj się także z pozostałymi inhalatorami tłokowymi z naszego sklepu!

Cechy:

  • Inhalator może pracować w sposób ciągły
  • Przystawka w kształcie smoczka do inhalacji najmłodszych
  • Łatwy i wygodny w użyciu
  • Nebulizator z podziałką
  • Bogate wyposażenie
  • Wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia
  • W zestawie torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Małgorzata W
2019-01-30
Dobry sprzęt:

Napisz opinie

Zasilanie
AC 230 V 50 Hz
Moc
60 W
Zużycie mocy
180 A
Pojemność zbiornika na lek
10 ml
Rozmiar cząsteczki
0,5 - 10 µm
MMAD
3 µm
Poziom dźwięku
ok. 55 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,3 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
200-360 kPa / 2-3,6 bar (29-52 PSI)
Zakres ciśnienia operacyjnego
89-131 kPa / 0,9-1,31 bar (13-19 PSI)
Częstotliwość drgań
-
Zakres przepływu powietrza
4 - 7 l/min
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
190 x 160 x 90 mm
Waga netto
1,4 kg
Wyposażenie standardowe
nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku), przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.) maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, smoczek do inhalacji niemowląt, torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia
Wyposażenie opcjonalne
końcówka do nosa