Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Evaporator E2441A
  • Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Evaporator E2441A

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Boneco Evaporator E2441A

690,00 zł
BONECO
597
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Elegancki model nawilżacza zaprojektowany tak, by pozornie zwykły przedmiot użytkowy stał się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Nawilżacz Evaporator E2441A to specjalistyczne urządzenie, zapewniające czystość i świeżość powietrza w pomieszczeniach do 40 m2, o każdej porze dnia i nocy. Technologia z wykorzystaniem drobinek srebra zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i bakterii w urządzeniu.

Drapanie w gardle, kaszel, ciężki oddech, swędzenie skóry – to mogą być objawy suchego powietrza, które negatywnie wpływa na śluzówkę jamy ustnej i nosa. Z kolei drobinki kurzu i mikroorganizmy mogą wywoływać alergie i świąd skóry. Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Evaporator E2441A jest tym, czego potrzebujesz, by odetchnąć pełną piersią.

Niepowtarzalny design produktu został doceniony nagrodą Red Dot Design Award, ale to nie piękne opakowanie jest jego siłą. W środku znajduje się specjalny zbiornik wodny z elektrodą Ionic Silver Stic, wykorzystującą antybakteryjne jony srebra. Działanie urządzenia jest niezwykle proste – wentylator pobiera powietrze i przepuszcza je przez matę wodną, by na końcu procesu zwrócić je czyste i pachnące. Dzięki możliwości zastosowania olejków zapachowych, nawilżacz może pełnić także rolę odświeżacza.

Evaporator E2441A efektywnie nawilża powietrze w pomieszczeniach do 40m2, został wyposażony w sterowanie analogowe i jest niezwykle prosty w obsłudze. Posiada tryb dzienny i nocny, automatyczny wyłącznik i wymienną matę ewaporacyjną A7018. Do czyszczenia urządzenia nawilżającego zaleca się środek CalcOff.

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
6 / 11 W
Wydajność nawilżania do
220 g/h
Powierzchnia nawilżania
40 m2 / 100 m3
Pojemność zbiornika
3,8 l
Poziom dźwięku
do 25 dB
Olejki eteryczne
TAK
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
320 x 320 x 400 mm
Waga netto
3,8 kg
Dodatkowe akcesoria
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) Środek CalcOff (zalecany), Mata ewaporacyjna A7018