Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650
  • Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650

Nawilżacz ultradźwiękowy BONECO Ultrasonic U650

1 490,00 zł
BONECO
602
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

BONECO U650 to nawilżacz, który do utrzymywania optymalnej wilgotności w pomieszczeniu wykorzystuje ultradźwięki, tworząc w ten sposób mgiełkę wilgotnego powietrza. Mgiełka może być chłodna, zapewniając w lecie przyjemną świeżość lub można ustawić opcję podgrzewania powietrza uchodzącego z urządzenia, co zapobiega obniżaniu temperatury w pomieszczeniu. Woda podgrzewana jest do temperatury ok. 80°C przed wprowadzeniem jej do komory parowania, co pomaga eliminować drobnoustroje.

Jednak z urządzenia powietrze wydostaje się w formie mgiełki w przyjemnej dla ciała temperaturze 40°C. Wilgotne powietrze może być rozprowadzane w pomieszczeniu w dwóch kierunkach za pomocą dyszy o podwójnym strumieniu. Nawilżacz wyposażony jest w: sterowanie cyfrowe, higrostat, automatyczny wyłącznik i trzy poziomy pracy. Przyciemnienie cyfrowego wyświetlacza umożliwia komfortową pracę w nocy.

System ultradźwiękowy

Przy pomocy drgań o dużej częstotliwości, woda zostaje zamieniona w chłodną parę, która jest rozprowadzana w powietrzu z pomocą wentylatora. Nawilżacze ultradźwiękowe tworzą rześkie, nawilżone powietrze na podobnej zasadzie jak wodospady, roztaczając wokół siebie delikatną przyjemną mgiełkę. Ze względu na to, że temperatura w pomieszczeniu może przy chłodnej mgiełce nieznacznie spaść, w większości modeli jest możliwość podgrzewania wody.

Sterowanie dotykowe

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą panelu dotykowego i wygodnego wyświetlacza elektronicznego. Wyświetlacz informuje między innymi o aktualnej wilgotności powietrza, zadanym trybie działania, a także o intensywności wydzielanej mgiełki.

Dysza o podwójnym strumieniu

Wilgotne powietrze może być rozprowadzane w pomieszczeniu w dwóch kierunkach za pomocą dyszy o podwójnym strumieniu. Kierunki strumieni można dowolnie zmieniać obracając wyloty dyszy.

Prosta obsługa

Wodę uzupełnia się dolewając ją do zdejmowanego pojemnika. Utrzymaniu idealnie czystej wody służą: wymienny wkład filtrujący A250 AQUA PRO, absorbujący nieczystości i zapachy oraz Ionic Silver Stick®, rozwiązanie wykorzystujące bakteriobójcze właściwości srebra. Odpowiadają one także za demineralizację wody i ograniczenie osadzania się kamienia.

Zasilanie
230 V ~ 50 Hz
Zużycie mocy
29 / 32 / 110 W
Wydajność nawilżania do
400 / 550 g/h
Powierzchnia nawilżania
60 m² / 150 m³
Pojemność zbiornika
5.5 L
Poziom dźwięku
25 dB(A)