Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A

1 199,00 zł
BONECO
835
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Odetchnij pełną piersią, bez uczucia suchości powietrza i nieprzyjemnych zapachów w Twoim otoczeniu. Rozwiązaniem tych problemów jest nawilżacz oraz oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A, wykorzystujący elektrodę Ionic Silver Stic do odkażania wody. To urządzenie, dzięki któremu od razu poczujesz różnicę w jakości powietrza. Na uwagę zasługuje również niebagatelny design produktu i konkurencyjna cena.  

Odetchnij pełną piersią, bez uczucia suchości powietrza i nieprzyjemnych zapachów w Twoim otoczeniu. Rozwiązaniem tych problemów jest nawilżacz oraz oczyszczacz powietrza BONECO Air washer 1355A, wykorzystujący elektrodę Ionic Silver Stic do odkażania wody. Co to takiego? Elektrody te są wykorzystywane w nawilżaczach w celu utrzymania czystości i wysokiej jakości wody w urządzeniu przez długi czas. Bowiem metoda działania tego sprzętu jest następująca" powietrze zasysane jest do urządzenia, następnie jest filtrowane przez wodę, a na końcu, już oczyszczone powraca do pomieszczenia.

To urządzenie, dzięki któremu od  razu poczujesz różnicę w jakości powietrza. na uwagę zasługuje również niebagatelny design produktu i konkurencyjna cena.

Doskonały oczyszczacz i nawilżacz powietrza dla alergików i dla dzieci. 

Podaruj sobie i swojej rodzinie najpiękniejszy prezent – zdrowe i czyste powietrze każdego dnia. Nawet w najczystszym mieszkaniu unoszą się drobinki kurzu, zarodniki grzybów i mikroorganizmy, atakujące nasz system odpornościowy. W momencie, gdy powietrze jest suche, jesteśmy pozbawieni pierwszej linii obrony – śluzówka nosa i ust potrzebuje wilgotnego środowiska do prawidłowego działania.

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza oczyszczacz powietrza dla alergików to obowiązkowy element wyposażenia każdego mieszkania, zwłaszcza tam, gdzie mieszkają dzieci i osoby skłonne do alergii. Jeśli poszukujesz skutecznego rozwiązania w rozsądnej cenie, model BONECO Air washer 1355A będzie dobrym wyborem. Został wyposażony w elektrodę jonizującą Ionic Silver Stic, pozwalającą zatrzymać namnażanie się w wodzie bakterii i utrzymać jej wysoką jakość na długo. 

Oczyszczacz powietrza dedykowany do średnich pomieszczeń. 

Nawilżacz powietrza BONECO Air washer 1355A działa efektywnie w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2, a duży 7-litrowy zbiornik wody nie wymaga częstego napełniania. Urządzenie posiada dwa tryby działania – dzienny i nocny - zatem nie odczujesz jego działania zwłaszcza wtedy, gdy chcesz odpocząć. Wysoka jakość materiałów i łatwość obsługi sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.  

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
9 W / 15 W
Wydajność nawilżania do
300 g / h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
7 l
Poziom dźwięku
do 25 dB
Olejki eteryczne
NIE
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
380 x 320 x 425 mm
Waga netto
6 kg
Dodatkowe akcesoria
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) Środek CalcOff (zalecany)