Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A

Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W2055A

1 450,00 zł
BONECO
592
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Urządzenie idealne dla alergików i osób zmagających się z problemem niskiej jakości powietrza w domu, biurze lub miejscu pracy. To wielozadaniowa jednostka, będąca jednocześnie oczyszczaczem, nawilżaczem i odświeżaczem powietrza w jednym. Oczyszcza powietrze naturalnie, tak jak deszcz, dlatego nie potrzebuje dodatkowych filtrów, a dzięki możliwości stosowania olejków zapachowych, nadasz pomieszczeniu unikalny zapach.

Czy wiesz, że z każdym oddechem, codziennie do Twojego organizmu dostają się miliony drobin kurzu, pyłków, zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i mikroorganizmów? Naturalna ochrona organizmu może nie wystarczać, by zwalczyć je wszystkie. Po pewnym czasie może dojść do alergii, infekcji, a nawet astmy oskrzelowej. Ten problem może dotyczyć każdego, dlatego już dziś zadbaj o dobrą jakość powietrza w domu lub miejscu pracy.

Rozwiązaniem wszystkich problemów z niską jakością powietrza jest zaawansowany oczyszczacz BONECO Air washer W2055A, działający na zasadzie przepływu powietrza wewnątrz urządzenia przez nawilżone płyty o strukturze plastra miodu. Taka metoda filtrowania sprawia, że powietrze, które jest oddawane z powrotem do pomieszczenia jest pozbawione zanieczyszczeń i odpowiednio nawilżone. Dodatkowa elektroda Ionic Silver Stick (ISS), wykorzystująca antybakteryjne właściwości srebra, blokuje namnażanie się bakterii w zbiorniku wodnym i działa, nawet gdy aparatura jest wyłączona.

BONECO Air washer W2055A jest urządzeniem łatwym w obsłudze, posiada tryb dzienny i nocny, nie zużywa dużo energii i można efektywnie używać go w pomieszczeniach do 50m2. Pojemność zbiornika na wodę to 7l. Dla zapewnienia uczucia odświeżenia, można zastosować olejki zapachowe dodawane do specjalnego pojemnika.

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
24 W
Wydajność nawilżania do
300 g/h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
7 l
Poziom dźwięku
25 dB
Olejki eteryczne
TAK
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
360 x 360 x 360 mm
Waga netto
5,9 kg