Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490

1 890,00 zł
BONECO
610
Ilość
W magazynie

Opis

Oczyszczacz powietrza Air Washer W 490 udowadnia, że urządzenia domowe mogą być jednocześnie funkcjonalne i gustowne. Wkomponuj go w elementy dekoracyjne pomieszczenia i ciesz się świeżym, czystym i pachnącym powietrzem codziennie. Pod niepozorną obudową kryje się zaawansowany system nawilżania, którym z łatwością pokierujesz za pomocą elektronicznego panelu dotykowego, a wodny filtr wyłapie wszystkie zanieczyszczenia.  

Zdrowie jest najwyższą wartością, a jakość powietrza, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Codziennie robimy kilkanaście tysięcy wdechów, podczas których pochłaniamy kurz i mikroorganizmy unoszące się w mieszkaniu. Błona śluzowa ust i nosa jest barierą ochronną, ale sucha atmosfera sprawia, że przestaje być efektywna. Nawilżacz i oczyszczacz powietrza dla alergików Air washer W490 to wyjątkowe urządzenie, które wpływa nie tylko na jakość samego powietrza, ale także poprawia nasze własne zdolności ochronne.

Elektroda Ionic Silver Stic, wykorzystująca antybakteryjne właściwości srebra, powstrzymuje proces namnażania się bakterii w urządzeniu, a zastosowanie płyt nawilżających z piórami sprawia, że powietrze jest nawilżone w optymalny sposób, bez konieczności stosowania dodatkowych filtrów. Tak oczyszczone powietrze wydmuchiwane jest do pomieszczenia. Air washer W490 gwarantuje efektywną pracę wewnątrz obiektów o powierzchni nawet 50 m2. Nawilżacz powietrza jest wyposażony w dotykowy panel sterujący, automatyczny wyłącznik oraz możliwość pracy w trybie dziennym i nocnym.

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
10 / 16 W
Wydajność nawilżania do
300 g/h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
7 l
Poziom dźwięku
do 25 dB
Olejki eteryczne
NIE
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
336 x 323 x 407 mm
Waga netto
6 kg
Dodatkowe akcesoria
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS), Środek CalcOff (zalecany)