Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490
  • Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Air washer W490

1 890,00 zł
BONECO
610
Ilość
W magazynie

Opis

Jeden z najlepszych domowych oczyszczaczy powietrza!

Oczyszczacz powietrza Air Washer W 490 udowadnia, że urządzenia domowe mogą być jednocześnie funkcjonalne i gustowne. Wkomponuj go w elementy dekoracyjne pomieszczenia i ciesz się świeżym, czystym i pachnącym powietrzem codziennie. Pod niepozorną obudową kryje się zaawansowany system nawilżania, którym z łatwością pokierujesz za pomocą elektronicznego panelu dotykowego, a wodny filtr wyłapie wszystkie zanieczyszczenia.  

Zdrowie jest najwyższą wartością, a jakość powietrza, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Codziennie robimy kilkanaście tysięcy wdechów, podczas których pochłaniamy sobą kurz i mikroorganizmy unoszące się w mieszkaniu - nawet nie będąc tego świadomymi. Błona śluzowa ust i nosa jest barierą ochronną dla patogennych mikroorganizmów, ale suche powietrze może ją uszkodzić. Nawilżacz i oczyszczacz powietrza dla alergików Air washer W490 to wyjątkowe urządzenie, które wpływa nie tylko na jakość samego powietrza, ale także poprawia nasze własne zdolności ochronne.

Filtr wodny w oczyszczaczu powietrza Air Washer W 490. 

Elektroda Ionic Silver Stic, wykorzystująca antybakteryjne właściwości srebra, powstrzymuje proces namnażania się bakterii w urządzeniu, a konkretniej w wodzie będącej główną barierą dla zanieczyszczeń w tym urządzeniu. Dodatkowo zastosowanie specjalnych płyt nawilżających sprawia, że powietrze jest nawilżone w optymalny sposób, bez konieczności stosowania dodatkowych filtrów nawadniających. Tak oczyszczone powietrze wydmuchiwane jest do pomieszczenia i już możesz cieszyć się jego czystością. 

Oczyszczacz powietrza do średnich pomieszczeń. 

Air washer W490 gwarantuje efektywną pracę wewnątrz obiektów o powierzchni nawet 50 m2. Nawilżacz powietrza jest wyposażony w dotykowy panel sterujący, automatyczny wyłącznik oraz możliwość pracy w trybie dziennym i nocnym - na pewno, więc nie sprawi Ci kłopotów w użytkowaniu.

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
10 / 16 W
Wydajność nawilżania do
300 g/h
Powierzchnia nawilżania
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
7 l
Poziom dźwięku
do 25 dB
Olejki eteryczne
NIE
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
336 x 323 x 407 mm
Waga netto
6 kg
Dodatkowe akcesoria
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS), Środek CalcOff (zalecany)