Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08
 • Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08
 • Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08

2 399,00 zł
AIRKOMFORT
1318
Ilość
W magazynie

Opis

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia, pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy, wirusów, bakterii i zarodników grzybów czy formaldehydów.

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia, pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy, wirusów, bakterii i zarodników grzybów czy formaldehydów. Dodatkowo jakość powietrza poprawia wbudowany jonizator, wytwarzający lekkie jony ujemne, które neutralizują dodatnie jony związane z zanieczyszczeniami powietrza. Innymi słowy jonizator pozwala cząsteczkom zanieczyszczeń opaść na podłogę/meble zamiast unoszenia się w powietrzu, przez co są dużo łatwiejsze do usunięcia z naszego otoczenia. 

Składniki smogu, dym, kurz, pył zawieszony, roztocza to wszystko może znajdować się w pomieszczeniach, w których przebywamy. Zanieczyszczenia te mogą powstawać wewnątrz, ale przede wszystkim różnymi drogami przenikają z zewnątrz. Na złą jakość powietrza, również w pomieszczeniach, szczególnie narażeni są mieszkańcy miast, gdzie jest duży ruch samochodowy, zakłady przemysłowe i większe skupisko domów ogrzewanych przestarzałymi piecami. 

Oczyszczacz powietrza do dużych pomieszczeń.

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy, wirusów, bakterii i zarodników grzybów. Dodatkowo jakość powietrza poprawia wbudowany jonizator - wytwarza on lekkie jony ujemne, które neutralizują dodatnie jony związane z zanieczyszczeniami powietrza. Innymi słowy jonizator pozwala cząsteczkom zanieczyszczeń opaść na podłogę/meble zamiast unoszenia się w powietrzu, przez co są dużo łatwiejsze do usunięcia z naszego otoczenia. 

AC-08 to urządzenie niemieckiej firmy AIRKOMFORT, które dzięki swej efektywności wydajnie radzi sobie z oczyszczaniem powietrza w pomieszczeniach o dużej powierzchni, bo aż do do 166 m². Skutecznie sprawdzi się w domu, restauracji, biurze, przychodni, szkolnej sali, czy w przedszkolu. Na jego wydajność wpływa konstrukcja podwójnego systemu filtrów, które znajdują się po obu stronach urządzenia. Na każdy z zestawów składa się wysokosprawny filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym. Ponadto AIRKOMFORT AC-08, wyposażony jest w jonizator, który dodatkowo poprawia komfort oddychania, neutralizując między innymi lotne cząsteczki PM 2.5 - szkodliwego składnika smogu. Wytwarzane przez jonizator jony ujemne pozytywnie wpływają na równowagę ludzkiego organizmu.  

Zaawansowany system sterowania pozwala na korzystanie z trybu automatycznej pracy dzięki czujnikowi smogu, czujnikowi zmierzchu, czy ustawień automatycznej prędkości oczyszczania. Możliwe jest też ręczne sterowanie urządzeniem. Pełną kontrolę nad oczyszczaczem umożliwia pilot lub aplikacja na urządzenia przenośne. Po połączeniu oczyszczacza z siecią WiFi, poprzez smarfon, czy tablet można w łatwy sposób kontrolować pracę urządzenia. Aplikacja TUYA SMART dostępna jest na urządzenia zarówno z systemem iOS, jak i Android

Charakterystyka

 • Podwójny system filtrów: wysokosprawne filtry HEPA i filtr węgla aktywnego
 • Większa wydajność: powietrze zasysane po obydwu stronach urządzenia
 • Czyste i lepszej jakości powietrze dzięki funkcji jonizacji
 • Duży i intuicyjny wyświetlacz połączony z dotykowym panelem sterowania
 • Łatwa kontrola urządzenia za pomocą pilota lub sieci WiFi i aplikacji TUYA SMART na urządzenia mobilne
 • Tryb automatyczny lub ręczny
 • Czujnik smogowy 
 • Czujnik zmierzchu
 • Nocny tryb pracy

Adam
2018-12-05
Zadowolony:

Porównałem to urządzenie do podobnych na rynku. Niesamowite parametry. Obsługa przez telefon to duże pozytywne zaskoczenie.

Napisz opinie

Moc
85W
Napięcie
Prąd zmienny 220-240V, 50/60Hz
Poziom dźwięku
≤55dB
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
400 x 400 x 669 mm
Waga netto
14 kg
Jony ujemne
10 milionów/cm³
CADR* (cząstki stałe)
800 m3/h
CADR* (formaldehydy)
300 m3/h
Do pomieszczeń o wielkości
88-166 m²
Etapy oczyszczania powietrza w urządzeniu
1. Filtr wstępny 2. Filtr kompozytowy (HEPA + węgiel aktywowany) 3. Jonizator
Sugerowany czas użycia fltrów
Filtr 1. – 2 lata Filtr 2. – 1 rok
Zasilanie pilota zdalnego sterowania
Bateria CR2032 o napięciu 3V