Inhalatory tłokowe

Inhalatory tłokowe, zwane również pneumatycznymi to najpowszechniej używane modele, ponieważ mają bardzo szerokie zastosowanie. Inhalator to urządzenie przeznaczone do terapii górnych oraz dolnych dróg oddechowych. Sprzęt używany jest przy leczeniu infekcji i chorób przewlekłych (kaszel, przeziębienie, zapalenie oskrzeli, zatok, płuc, astma), a także dolegliwości alergicznych. Inhalatory mają zadanie zmienić postać zaleconego lekarstwa – z płynnej w aerozol, który następnie jest wdychany przez pacjenta. Aerozol to nic innego jak zawiesina mikroskopijnych cząsteczek leków w powietrzu. W ten sposób substancje lecznicze są dostarczane bezpośrednio nawet do najgłębszych partii układu oddechowego, co umożliwia szybsze osiągnięcie efektu terapeutycznego przy niższych dawkach leków. Stosowanie inhalatorów zmniejsza tym samym ryzyko powstawania efektów ubocznych. Inhalatory tłokowe mogą być również używane do terapii solą fizjologiczną. Są proste w obsłudze, dlatego zabiegi można wykonywać samodzielnie w domu.

Aktywne filtry

Inhalator Tłokowy Intec Pingwin zaprojektowany został głównie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oryginalny design połączono tutaj z funkcjonalnością klasycznego produktu medycznego, przez co aplikacja odpowiednich leków dzieciom nie będzie dla nich traumatyczna czy nieprzyjemna bowiem inhalator w kształcie wesołego pingwina skutecznie odciągnie ich uwagę od wykonywanych czynności.

Zestaw zawiera także specjalną przystawkę w kształcie smoczka przeznaczoną do inhalacji niemowląt.

Inhalator Tłokowy Intec Cirro

0 Oceny
Cena 138,80 zł

Inhalator kompresowo-tłokowy Intec Cirro to urządzenie medyczne niezastąpione w leczeniu  przewlekłych chorób układu oddechowego, a także do podawania wszelkich leków wziewnych. Model wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ułatwiającymi jego używanie. 

Bogate, wymienne wyposażenie umożliwia korzystanie z produktu wielu osobom w różnym wieku – także niemowlętom i dzieciom.

Intec Inhalator kompresorowy CN01 Turbo

0 Oceny
Cena 125,00 zł

Inhalator kompresorowo - tłokowy Intec CN-01 Turbo to urządzenie medyczne niezastąpione w leczeniu przewlekłych chorób układu oddechowego, a także do podawania wszelkich leków wziewnych. Model wyróżnia się ciekawym rozwiązaniami konstrukcyjnymi ułatwiającymi jego użytkowanie.