Akcesoria do inhalatorów

Inhalatory to urządzenia, które służą do aplikowania wziewnych środków leczniczych. Inhalatory zamieniają lek w aerozol, który jest wówczas łatwiejszy do podania. Tak podany medykament dociera do różnych miejsc układu oddechowego – od oskrzeli po wszystkie pęcherzyki płucne. Taka forma aplikowania jest rekomendowana zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dostępne na rynku urządzenia to inhalatory tłokowe, w tym inhalatory siateczkowe, a także ultradźwiękowe oraz inhalatory dla dzieci. Znajdujące się w tej kategorii akcesoria do inhalatorów są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Niektóre części wymagają regularnej wymiany, np. filtry do inhalatorów i maski do inhalatorów. W naszej ofercie znajdują się również całe zestawy do inhalacji, w skład których wchodzą maski do inhalatorów, nebulizatory i przewody powietrza. Akcesoria posiadają różną wielkość, dlatego bez problemu można wyposażyć też inhalator dla dzieci. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Aktywne filtry

Maska silikonowa Intec, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu. Jej anatomiczny kształt sprawia, że idealnie przylega do twarzy. Dostępna jest w różnych rozmiarach: dla niemowląt, dzieci i dorosłych.  Jest antyalergiczna, gdyż w składzie nie zawiera lateksu, jest bez dodatkowych otworów. Maska przeznaczona jest do inhalatora Intec TWISTER MESH.

Maseczki medyczne...
  • Obniżka

Maseczki medyczne chirurgiczne jednorazowe...

0 Oceny
Cena podstawowa 160,00 zł Cena 30,00 zł

Maseczka medyczna, trzywarstwowa zaprojektowana z wysokiej jakości materiału. Dedykowana są głównie dla personelu medycznego, ze względu na swoją trwałość i efektywność filtracji na poziomie 99,7%. Maseczka była przetestowana dwoma metodami ASTM F2299 oraz ASTM F2101.