Ciśnieniomierze naramienne

Ciśnieniomierze naramienne to elektroniczne ciśnieniomierze, które są w pełni zautomatyzowane. Powstały głównie z myślą o użytku domowym. Badanie ciśnieniomierzem naramiennym odbywa się tu z wykorzystaniem oscylometrycznej metody pomiaru krwi w szerokim, wygodnym mankiecie. W tych modelach pompowany mankiet umieszcza się na ramieniu jak w klasycznych ciśnieniomierzach. Urządzenie nie wymaga jednak stetoskopu, dzięki temu jest proste w użyciu, samoistnie wykrywa przepływ krwi w tętnicy ramiennej. Wyniki badania pokazują się od razu po jego zakończeniu na wyświetlaczu. Urządzenia podają wartość rozkurczową, skurczową oraz tętno. Ciśnieniomierze elektroniczne to wygodny, a przy tym bardzo szybki sposób na stałą kontrolę swojego stanu zdrowia. Ciśnieniomierze naramienne są przeznaczone głównie dla osób, które mierzą ciśnienie kilka razy w ciągu dnia, regularnie, a także dla rodzin, w których urządzenie musi obsługiwać kilka osób. Urządzenia wymagają stosowania zasilania akumulatorkami lub bateriami, są bardzo poręczne i lekkie, można zabierać je w podróż. Zamów ciśnieniomierz naramienny w sklepie Zdrowie w Modzie!

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny Intec U90LH to nowoczesne urządzenie medyczne, ułatwiające kontrolę ciśnienia krwi u osób borykających się z przewlekłymi chorobami układu krążenia. Wbudowany system, bazujący na metodzie oscylometrycznej, pozwala na szybki i dokładny pomiar. Funkcja interpretacji wyników za pomocą trzech kolorów gwarantuje bezbłędne odczytanie i zanalizowanie otrzymanej wartości, co jest bardzo dużym ułatwieniem.

Wygodny ciśnieniomierz automatyczny do zastosowań domowych. Polecany szczególnie osobom starszym i cierpiącym na problemy z ciśnieniem. Nie wymaga użycia stetoskopu, a pomiaru dokonasz za pomocą jednego przycisku, przez co urządzenie jest łatwe w obsłudze również przez osoby niepełnosprawne. Specjalne oznaczenia, zgodne z wytycznymi WHO ułatwiają poprawną interpretację wyników.