Termometry elektroniczne

Termometry elektroniczne są obecnie najpopularniejszymi termometrami w powszechnym użytku. Pomiar jest wykonywany przez specjalną sondę, która jest wyposażona w czujnik. Odczyt następuje automatycznie, a jego wynik pojawia się na elektronicznym wyświetlaczu. To bardzo szybka i niezwykle wygodna forma badania, zwłaszcza, gdy pacjent nie lubi zbyt długo czekać. Termometry są zasilane małymi bateriami, które wystarczą na bardzo długo. W razie potrzeby ich wymiana jest bardzo prosta i można ją wykonać samodzielnie. Poszczególne modele mogą różnić się końcówkami (twarde lub miękkie), kształtem, kolorami i materiałami wykorzystanymi do obudowy. Z myślą o najmłodszych powstały elektroniczne termometry w kształcie smoczka, które są prostym i bezstresowym sposobem na zmierzenie temperatury u ruchliwego maluszka lub w trakcie snu, bez zakłócania jego spokoju. Są w pełni bezpieczne, produkowane z atestowanych materiałów. Niektóre modele termometrów elektronicznych są wodoodporne lub wyposażone w dodatkowe funkcje ułatwiające monitorowanie przebiegu gorączki. Złóż zamówienie na termometry elektroniczne w sklepie Zdrowie w Modzie! 

Aktywne filtry

Termometr elektroniczny Intec KFT-03

0 Oceny
Cena 21,99 zł

Klasyczny termometr elektroniczny. Urządzenie niezbędne w każdej domowej apteczce. Szybko i dokładnie mierzy temperaturę, ułatwiając interwencję kiedy potrzebne jest wczesne podanie leku przeciwgorączkowego. Termometr wykonany jest z najlepszej jakości komponentów, jest też ekologiczny i bezpieczny - bez dodatku farb i barwników zawierających szkodliwe dodatki.

Termometr elektroniczny Intec KFT-04

0 Oceny
Cena 20,99 zł

Klasyczny termometr elektroniczny. Urządzenie niezbędne w każdej domowej apteczce. Szybko i dokładnie mierzy temperaturę, ułatwiając interwencję kiedy potrzebne jest wczesne podanie leku przeciwgorączkowego. Termometr wykonany jest z najlepszych komponentów, jest ekologiczny i bezpieczny - bez dodatku farb i barwników zawierających szkodliwe dodatki.

Termometr elektroniczny INTEC TH-802

0 Oceny
Cena 22,00 zł

Klasyczny termometr elektroniczny. Urządzenie niezbędne w każdej domowej apteczce. Szybko i dokładnie mierzy temperaturę, ułatwiając interwencję, kiedy potrzebne jest wczesne podanie leku przeciwgorączkowego. Termometr wykonany jest z najlepszej jakości komponentów, jest też ekologiczny i bezpieczny - bez dodatku farb i barwników zawierających szkodliwe dodatki.