Termometry bezrtęciowe

Szklane termometry bezrtęciowe to bezpieczny pomiar temperatury w domu. Zwolennicy używania tradycyjnych, szklanych egzemplarzy z podziałką będą szczególnie zadowoleni z ich działania. Termometry nie zawierają rtęci, która została wycofana kilka lat temu z aptek. Zamiast niej w szklanych rurkach znajdują się bezpieczne i nietoksyczne substancje, które zachowują się podobnie (reagują na zmianę temperatury), jednak w przeciwieństwie do niej nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Termometry bezrtęciowe nie posiadają wewnątrz żadnej elektroniki, a zatem nie potrzebują zasilania elektrycznego ani baterii do prawidłowego działania, dlatego sprawdzą się zarówno w domu, jak i na biwakach, wyjazdach i wycieczkach. Są łatwe w czyszczeniu, utrzymanie ich higieny jest bardzo proste, nie ma obawy zalania ważnych elementów. Termometry można nosić przy sobie nie martwiąc się, że przestaną działać w najmniej oczekiwanym momencie. Konstrukcja termometrów bezrtęciowych i zasada działania czyni je jednymi z najbardziej precyzyjnych na rynku.

Aktywne filtry

Termometr bezrtęciowy Intec GA-01

1 Oceny
Cena 21,50 zł

Bezrtęciowy termometr Intec GA-01 to w pełni bezpieczne, funkcjonalne i proste urządzenie do mierzenia temperatury, podobne do klasycznego termometru rtęciowego. Pomiaru temperatury można dokonać poprzez umieszczenie urządzenia w ustach, pod pachą/w pachwinie lub doodbytniczo w zakresie od 35 do 42°C. Dokładność wynosi 0,1°C.

Termometr bezrtęciowy Intec GA-02

0 Oceny
Cena 21,20 zł

Bezrtęciowy termometr Intec GA-02 to w pełni bezpieczne, funkcjonalne i proste urządzenie do mierzenia temperatury. Pomiaru temperatury można dokonać w ustach, pod pachą/w pachwinie lub doodbytniczo w zakresie od 32 do 42°C. Dokładność wynosi 0,1°C.