Oczyszczacze Air washer

Oczyszczacze powietrza Air Washer dostępne w sklepie Zdrowie w Modzie to urządzenia, które skutecznie odświeżą powietrze w każdym domu. Oczyszczacze są wielofunkcyjne, praktyczne oraz wyróżniają się uniwersalnym, nowoczesnym wzornictwem. Oczyszczacze Air Washer filtrują powietrze zasysając je do wewnątrz, gdzie usuwają mniejsze i większe cząstki zanieczyszczeń, kurz, zarodniki grzybów, pleśni, pyłki roślinne, bakterie i inne mikroorganizmy. Powietrze jest dodatkowo nawilżane, dlatego do pomieszczenia ostatecznie zostaje oddane świeże, czyste, rześkie powietrze o optymalnym poziomie wilgotności. Oczyszczacze powietrza Air Washer są niezbędne w każdym mieszkaniu, które jest położone w mieście lub obok ruchliwych ulic i szos. Szczególnie polecamy oczyszczacze powietrza dla alergika Ich używanie jest rekomendowane w domach, w których są dzieci, osoby starsze, cierpiące na dolegliwości ze strony układu oddechowego, astmatycy i alergicy. Czyste powietrze to podstawa dla zachowania zdrowia, a także poprawnego funkcjonowania górnych i dolnych dróg oddechowych oraz sprawnego działania układu immunologicznego.

Aktywne filtry

Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W200

0 Oceny
Cena 1 390,00 zł

Oczyszczacz z funkcją nawilżania Boneco W200 - doskonale nawilża oraz oczyszcza powietrze z większych cząstek pyłków i kurzu. Urządzenie nie wymaga wymiennych filtrów. Czyszczenie poszczególnych części jest bardzo proste, ponieważ można je myć w zmywarce. Urządzenie ma możliwość aplikacji olejków zapachowych oraz posiada funkcję automatycznego wyłączenia przy niskim stanie wody. Oczyszczacz sterowany jest analogowo.

Nawilżacz powietrza BONECO W300

0 Oceny
Cena 1 298,00 zł

Nawilżacz powietrza BONECO W300 to proste w obsłudze urządzenie, które wyróżnia się doskonałą wydajnością. Dzięki temu zagwarantuje utrzymanie odpowiedniej wilgoci w Twoim domu. Dodatkowo urządzenie posiada pojemnik do stosowania olejków eterycznych - dzięki temu zadbasz o piękny zapach w swoim otoczeniu!