Wentylatory powietrza

Nowoczesne wentylatory pokojowe są niezastąpionym sprzętem, szczególnie docenianym w czasie upałów. Choć cyrkulatory powietrza nie obniżają temperatury, sprawiają, że człowiek odczuwa się przyjemny chłód. Dzięki temu, w domu można odpocząć, a w pracy skupić się na pilnych zadaniach. Z tego powodu, wentylatory stojące są najczęściej poszukiwane latem, zwłaszcza, że od kilku lat pogoda w Polsce zaskakuje niezwykle tropikalnymi temperaturami. Nowoczesne urządzenia są lekkie, ciche, nie zajmują dużo miejsca i są energooszczędne, a jeden wentylator pokojowy potrafi skutecznie zmienić atmosferę w średniej wielkości pomieszczeniu. Oczywiście urządzenia dostępne są w różnych wymiarach. To pozwala dopasowywać cyrkulatory powietrza do swoich potrzeb a także wielkości pokoju. Można postawić je niemalże wszędzie, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniu.

Cyrkulatory powietrza

Małe modele na biurko czy też te większe są idealnym wyborem do mieszkań, domków letniskowych czy biur. Cyrkulatory powietrza dodatkowo obracają się o 360°, przez co skutecznie i równomiernie rozprowadzają powietrze. Dostępne urządzenia są tanie, a ich prędkość można swobodnie regulować w zależności od potrzeb. Wentylatory stojące świetnie wyglądają i stają się jednym z elementów wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje. Dzięki swojej budowie są bezpieczne w użytkowaniu, a także wykorzystują maksimum swoich możliwości. W wersjach na biurko wentylatory pokojowe pozwalają zadbać o komfort pracującej osoby i nie przeszkadzają innym. Zobacz, jakie wentylatory znajdują się w ofercie sklepu Zdrowie w Modzie i zamów wybrany model do swojego domu lub biura!

Aktywne filtry

BONECO F225 Air Shower Cyrkulator Powietrza
  • Obniżka

BONECO F225 Air Shower Cyrkulator Powietrza

0 Oceny
Cena podstawowa 1 130,00 zł Cena 599,00 zł

Cyrkulator powietrza BONECO F225 to jeden z najbardziej wszechstronnych cyrkulatorów.

Dzięki głowicy, którą można obracać aż o 270 stopni, zapewnia idealne orzeźwienie nawet w najbardziej upalne dni. Ponadto ten model posiada połączenie z aplikacją BONECO