Hybrydy

Aktywne filtry

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Humidifier & Purifier H680
  • Wyprzedaż!

Specjalnie dla wymagających osób, którym zależy na wydajnym systemie oczyszczania, powstał nawilżacz i oczyszczacz powietrza BONECO Humidifier & Purifier H680. To rozbudowana, hybrydowa jednostka, zatrzymująca zarówno większe zabrudzenia unoszące się w powietrzu, jak i te niewidoczne gołym okiem. Nawilża i oczyszcza powietrze, a dzięki możliwości zastosowania olejków zapachowych, całe pomieszczenie będzie pachnieć świeżością.  

H320 Boneco Hybrid

0 Oceny
Cena 2 100,00 zł

Wygodna obsługa, wysoka wydajność i łatwe czyszczenie – to cechy HYBRID H320. Dba o zapewnienie idealnego poziomu nawilżenia w Twoich czterech ścianach.

H700 Boneco Hybrid

0 Oceny
Cena 3 779,00 zł

BONECO H700 to prawdziwy skarb we wszystkich dziedzinach: Niezależnie od tego, czy jest używany jako nawilżacz, oczyszczacz powietrza, czy też kombinacja jako hybryda, to wygodne i przyjazne dla użytkownika urządzenie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zdrowego powietrza. Dzięki niezrównanej wydajności nawilżania i oczyszczania powietrza, H700 nawilża i oczyszcza powietrze w dużych pomieszczeniach, takich jak biura, mieszkania miejskie, lofty czy gabinety lekarskie.