Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100
  • Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100
  • Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100
  • Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100

Stetoskop Jednogłowicowy Intec ST-100

15,00 zł
INTEC
1221
Ilość
W magazynie

Opis

Prosty w obsłudze i funkcjonalny stetoskop jednogłowicowy, będący idealnym kompromisem stosunku jakości do ceny. Jest to instrument przeznaczony do podstawowej diagnostyki internistycznej, znajdujący zastosowanie w placówkach zdrowia oraz u osób prywatnych, poszukujących lepszego stetoskopu niż te najtańsze, dostępne na rynku. Urządzenie umożliwia pomiar ciśnienia z zastosowaniem ciśnieniomierza mankietowego, nasłuch tonów serca, szmerów płucnych oraz perystaltyki jelit.

Po ten produkt warto sięgnąć jeśli: poszukujesz prostego stetoskopu bez niepotrzebnych akcesoriów, potrzebujesz dobrego instrumentu diagnostycznego w przystępnej cenie, jesteś pielęgniarką, ratownikiem lub osobą opiekującą się chorym pacjentem. Stetoskop jednogłowicowy ST-100 charakteryzuje się doskonałym przenoszeniem dźwięków i tłumieniem dźwięków pochodzących z otoczenia, mogących zakłócać pomiar. Jego konstrukcja została tak zaprojektowana, aby zbierał jedynie odgłosy pochodzące z wbudowanej membrany. To właśnie ta dobra słyszalność jest głównym atutem tego produktu.

Model ten ma dwuuszną lirę wykonaną z mosiężnych rurek, zakończonych plastikowymi, wyprofilowanymi oliwkami. Gumowy przewód zapewnia dobre przenoszenie dźwięku i tłumienie hałasu, natomiast wszystkie metalowe elementy zostały pokryte zabezpieczającą powłoką niklowo-chromową. Stetoskop jest poręczny, trwały i łatwy w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.