Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport
  • Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport
  • Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport
  • Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport

Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport

38,00 zł
INTEC
1222
Ilość
W magazynie

Opis

Wysokiej jakości narzędzie diagnostyczne, zapewniające doskonałą słyszalność tonów niskich i wysokich. Stetoskop dwugłowicowy ST-200 przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek, ale bardzo dobrze sprawdzi się również w domowych warunkach. Stetoskop został wyposażony w obrotową głowicę oraz trzy wymienne końcówki – małą, średnią i dużą. Umożliwia osłuchiwanie tonów i szmerów sercowych, szmerów oddechowych i badanie perystaltyki jelit.

Ten w pełni wyposażony stetoskop dwugłowicowy ST-200 został przygotowany do zastosowań internistycznych przede wszystkim dla personelu medycznego, poszukującego produktu łączącego w sobie wysoką jakoś wykonania, funkcjonalność, ale również niewygórowaną cenę. Wymienne końcówki i obrotowa głowica pozwalają na wykonywanie pomiarów w diagnostyce internistycznej, pediatrycznej i neonatalnej. Jednocześnie jest to sprzęt, który może być z powodzeniem używany w domu do pomiaru rytmu serca, osłuchiwania płuc i pomiaru ciśnienia.

W zestawie stetoskopu dwugłowicowego znajdują się: głowica obrotowa z wymiennymi 3 rodzajami końcówek, chromowana lira zakończona plastikowymi oliwkami, wężyk zakończony metalowym łącznikiem, wymienne końcówki w rozmiarach małym, średnim oraz dużym, zapasowe oliwki douszne i zapasowe membrany. Jest to kompletny i wysoce funkcjonalny produkt, który bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i osób, które po prostu potrzebują dobrego stetoskopu w domu. Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.