Dłuższe, coraz bardziej słoneczne dni, to nie tylko zwiastun nadejścia wiosny, ale… i dolegliwości ze strony górnych dróg oddechowych. Jedną z najlepszych metod walki z takimi infekcjami jest korzystanie z inhalatorów. Jak działają i czym się kierować przy ich wyborze? Sprawdź nasze porównanie.

Inhalator dla dzieci Tłokowy Intec Pingwin (CN-02WF2)

Dedykowany jest przede wszystkim dzieciom, głównie ze względu na swój wygląd. Sympatyczny pingwinek wzbudza pozytywne skojarzenia z zabiegiem inhalacji, a dzięki specjalnemu smoczkowi, sprawdzi się nawet u najmłodszych. Umożliwia także podłączenie różnych końcówek, przez co korzystanie przez różne osoby jest niezwykle wygodne. Średnia szybkość inhalacji oscyluje w granicach 0,3ml/min.
W zestawie znajdują się: pojemnik do rozpraszania leku (nebulizator), przewód powietrza, ustnik, 5 filtrów, maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych oraz przystawka w kształcie smoczka do inhalacji niemowląt.

Inhalator membranowy-siateczkowy Intec TWISTER MESH

Twister Mesh to inhalator w rozmiarze kieszonkowym, dzięki czemu bez trudu zmieści się do torebki czy walizki podróżnej. Wyróżnia go nie tylko rozmiar, ale także zastosowanie innowacyjnej i opatentowanej membrany, dzięki której podawane leki nie zmieniają swojej struktury molekularnej. Jest prawie bezgłośny i bardzo intuicyjny w obsłudze, a w zestawieniu z inhalatorem kompresorowym jest prawie trzy razy bardziej skuteczny.
W skład zestawu wchodzą: ustnik, maseczka dla dziecka, maseczka dla dorosłych, łącznik maseczki, torba do przechowywania.


Inhalator dla dzieci Tłokowy Intec Panda + smoczek do inhalacji niemowląt

To kolejna propozycja dla najmłodszych, która nie tylko ulży w chorobie, ale także wzbudzi uśmiech. Jest prosty i bardzo wygodny w użyciu dzięki dodatkowemu uchwytowi do przenoszenia urządzenia. Średnia szybkość inhalacji w przypadku Pandy, to 0,3ml/min.
W skład zestawu wchodzą: nebulizator, przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.), maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych, smoczek do inhalacji niemowląt.

Jeśli wybór odpowiedniego inhalatora jest dla Ciebie wyzwaniem, zapoznaj się z tabelą, w której przedstawiliśmy parametry oraz najważniejsze cechy każdego z nich.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz