• Obniżka
Obniżka
  • Ciśnieniomierz Intec WX1004  Aneroidowy (mechaniczny)

Ciśnieniomierz Intec WX1004 Aneroidowy (mechaniczny)

41,04 zł
42,12 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 41,04 zł
INTEC
668
Ilość
W magazynie

Opis

Aneroidowy ciśnieniomierz Intec WX1004 to specjalistyczny produkt wysokiej jakości przeznaczony głównie dla osób, które potrafią odczytać wynik przy pomocy stetoskopu i zegara mechanicznego. Urządzenie idealnie sprawdzi się do okazjonalnych pomiarów oraz w użytkowaniu codziennym w przypadku osób zmagających się z zaburzeniami ciśnienia krwi – nadciśnieniem lub niedociśnieniem. Zestaw zamykany jest w praktycznym etui, ułatwiającym jego transport i przechowywanie.

Ciśnieniomierz zaprojektowany został w oparciu o klasyczne rozwiązania stosowane w medycynie. Wyprodukowany z najlepszych surowców zapewnia wygodę użytkowania i bardzo dużą dokładność pomiaru. Co więcej, wykonano go w zgodzie z normą PN-EN1060 określającą wymagania stawiane automatycznym lub manualnym urządzeniom do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi, w których zastosowanie ma nadmuchiwany mankiet. Stanowi to najlepszą gwarancję bezpieczeństwa.

Na ciśnieniomierz Intec WX1004 składa się: manometr o średnicy 4,5 cm umożliwiający szybkie i dokładne odczytanie wyniku, wysokiej jakości mankiet, balonik przeznaczony do jego pompowania, stetoskop oraz estetyczne etui, które pomieści wszystkie elementy zestawu umożliwiając jego wygodne przechowywanie. Nieduże gabaryty sprawiają natomiast, że można zabrać go ze sobą zawsze i wszędzie. Do całości załączono instrukcję dokładnie opisującą kolejne etapy dokonywania pomiaru.

Zestaw zawiera:

  • czytelny manometr o średnicy 4,5 cm
  • wysokiej jakości mankiet
  • balonik do pompowania mankietu
  • stetoskop
  • estetyczne etui

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.