Dyfuzor olejków eterycznych LANAFORM ECLIPSE

335,00 zł
LANAFORM
LA120324
Ilość
W magazynie

Opis

Eclipse - Dyfuzor olejków eterycznych



     Ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych
     Szlachetne materiały: oksydowana metalowa podstawa i opalowe szkło
     Funkcja wspomagania snu
     Cicha dyfuzja zimna
     2 tryby dyfuzji: ciągły lub cykliczny



Eclipse, Twój dyfuzor, który pomaga w zasypianiu

Nie trzeba już udowadniać skuteczności olejków eterycznych i aromaterapii w relaksowaniu i zasypianiu. Oryginalny i designerski dyfuzor Eclipse, dzięki połączeniu szkła i czarnego metalu, szanuje ich zalety. Dzięki zimnej dyfuzji ultradźwiękowej zachowuje właściwości olejków eterycznych.

Dzięki kilku poziomom intensywności światła dyfuzor Eclipse tworzy stonowaną atmosferę w Twoim domu. Zapewnia spokój i relaks dzięki funkcji wspomagania snu: stopniowo zmniejsza intensywność światła na 30 minut przed snem.

Szlachetne materiały

Konstrukcja tego dyfuzora jest przedmiotem dekoracji, który powinien wkomponować się w Twoje wnętrze. Zaprojektowany ze szlachetnych materiałów (opalinowe szkło i oksydowana metalowa podstawa), dyfuzor Eclipse oferuje nowoczesny, elegancki wygląd, który z łatwością dopasowuje się do wszystkich aktualnych trendów.
Dyfuzja ultradźwiękowa

Technologia ultradźwiękowa zastosowana w dyfuzorze Eclipse nie podgrzewa olejków eterycznych: woda zamienia się w chłodną mgiełkę, aby chronić cząsteczki aromatyczne. Wynik? Wysokiej jakości dyfuzja zachowująca wszystkie właściwości aromaterapii.


Zmienna jasność i pomoc w zasypianiu

Dyfuzor olejków eterycznych Eclipse zapewnia dyskretną dyfuzję. Dostosuj intensywność jasności według własnych upodobań za pomocą pokrętła na metalowej podstawie: wykorzystaj ciepłe światło dyfuzora o poranku i mocniejsze światło podczas wieczorów w kokonie. Funkcja wspomagania snu, która moduluje natężenie światła przez 30 minut, aż do jego wyłączenia, towarzyszy Ci w odpoczynku.

Napięcie
24 V
Zużycie mocy
12 W
Maksymalna szybkość parowania
15 ml/h
Olejki eteryczne
naturalne
Pojemość
0,28 lt